Facebook Google+ Twitter

II Memoriał Kamili Skolimowskiej w Warszawie - relacja

We wtorek 20 września w Warszawie odbył się II Memoriał Kamili Skolimowskiej. W rywalizacji wzięło udział wielu sławnych sportowców zarówno z Polski, jak i z całego świata.

II Memoriał Kamili Skolimowskiej / Fot. K. TrzeciakowskiWe wtorkowe popołudnie, 20 września 2011 roku, na stadionie "Orła" w Warszawie, rozpoczął się II Memoriał Kamili Skolimowskiej. Celem tej imprezy było uczczenie najmłodszej polskiej mistrzyni olimpijskiej oraz propagowanie lekkiej atletyki. Mityng okazał się wielkim sukcesem.

Trybuny pękały w szwach. W rywalizacji wzięło udział wielu sławnych sportowców. Warto podkreślić rolę, jaką miasto stołeczne Warszawa odegrało w zorganizowaniu tego memoriału. Tylko dzięki władzom stolicy, które wsparły ten projekt finansowo, mogliśmy na własne oczy zobaczyć to, co w lekkiej atletyce najlepsze. Jednym z przedstawicieli miasta obecnym na mityngu był Przewodniczący Komisji Sportu m.st. Warszawa Pan Paweł Lech. Przewodniczący, który był uczestnikiem m.in. niedawnego "Biegu Przyjaźni" sam na co dzień uprawia aktywnie sport. Dzięki chwilowej przerwie udało się poprosić Pana Pawła Lecha o krótki komentarz odnośnie projektu.

 / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiKrzysztof Trzeciakowski: - Panie Przewodniczący, czy II Memoriał Kamili Skolimowskiej można uznać za sukces?

Paweł Lech: - Panie redaktorze, jeżeli na stadionie występują najlepsi zawodnicy świata, uzyskując dobre rezultaty, i widzi się pełne trybuny kibiców "królowej Sportu", to taka impreza jest w Warszawie potrzebna. Patrząc z punktu widzenia popularyzacji lekkiej atletyki, II Memoriał Kamili Skolimowskiej należy uznać za niewątpliwy sukces.

Na drugiej stronie relacja wydarzeń ze stadionu "Orła".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Tomcio Paluch
  • Tomcio Paluch
  • 23.09.2011 19:07

Fajnie, że wszyscy pamiętają.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kraju
  • Kraju
  • 22.09.2011 09:14

super impreza i idea

Komentarz został ukrytyrozwiń
Barabasz
  • Barabasz
  • 22.09.2011 00:38

www.treningbiegacza.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sadybiak
  • Sadybiak
  • 21.09.2011 20:48

w art. nie napisali ze Lech kandyduje do sejmu to czlowiek naszego sportu brawo

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zi Zi
  • Zi Zi
  • 21.09.2011 15:33

Warszawa górą!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.