Facebook Google+ Twitter

II Międzynarodowy Festiwal Zbliżenia Kultur 2012 coraz bliżej

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-09-22 14:06

II Międzynarodowy Festiwal Zbliżenia Kultur 2012 jest kontynuacją I edycji festiwalu "Na prigliadku, na prikusku...czyli dwutygodnik rosyjski", który miał miejsce w stolicy wiosną ubiegłego roku.

 / Fot. archiwum Evgena MalinovskiegoTegoroczny Festiwal odbędzie się w Warszawie od 19 do 21 października w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury przy ul. Belwederskiej 25.

Międzynarodowy Festiwal Zbliżenia Kultur, poprzez pokazanie dorobku artystycznego oraz integrację i aktywizację środowisk mniejszości narodowych i etnicznych oraz polskich, pomaga tworzyć bliższe i przyjacielskie relacje wśród osób, mieszkających w jednym domu - Polsce.

Na uczestników festiwalu czeka mnóstwo atrakcji. Będzie można wysłuchać koncertów różnych wykonawców, obejrzeć obrazy rosyjskich malarzy, podziwiać biżuterię wykonaną przez współczesnych artystów oraz kolekcje polskiej projektantki mody Hanny Bieńkowskiej.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja na rzecz zbliżania kultur "OPEN ART" we współpracy z Rosyjskim Ośrodkiem Kultury i Nauki w Warszawie.

Wiadomości 24.pl objęły imprezę patronatem medialnym.

Niebawem na stronie serwisu pojawi się szczegółowy program festiwalu.

Zobacz również Nagrody dla artystów Teatru Polonia

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.