Facebook Google+ Twitter

II Od Nowa Metal Fest już wkrótce w Toruniu

Już w najbliższy weekend Toruń stanie się polską stolicą metalu. To właśnie tu, na jednej scenie zagra kilka znanych i cenionych zespołów metalowych. Gwiazdą imprezy będzie grupa Behemoth.

 / Fot. Plakat festiwaluII Od Nowa Metal Fest jest drugą edycją imprezy, która ma promować muzykę metalową w Polsce. W tym roku festiwal został poszerzony o jeden dzień, w związku z tym fani gatunku będą mogli bawić się przy dźwiękach ulubionych kapel aż dwa dni.

A jest przy czym szaleć, bo organizatorzy zapewnili imprezie niezwykle szeroki wachlarz artystów gatunku. Pierwszego dnia festiwalu (21 października) na scenie pojawią się: Chain Reaction, Gunslinger (Niemcy), Monolit, Hounsis, Taz, Infliction. Wejście na koncerty pierwszego dnia festiwalu są bezpłatne.

Natomiast dnia drugiego w Toruniu zagrają: Butelka, Blindead, Morowe, The Sixpounder, Maigra, Deathcaller. Niekwestionowaną gwiazdą tego dnia będzie znany na całym świecie zespół Behemoth.

Wjazd: 55zł, w dniu koncertu: 60zł.

Impreza odbędzie się w klubie studenckim Od Nowa w Toruniu.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.