Facebook Google+ Twitter

II Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne już w lipcu!

Już po raz drugi w historii odbędzie się ogólnopolski zlot fanów kanadyjskiej wokalistki Avril Lavigne!Spotkanie odbędzie się 3 lipca 2010 roku przy Iglicy na terenie należącym do Hali Stulecia we Wrocławiu.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Avril_Lavigne_in_Hongkong_Press.JPGW tym roku dzięki współpracy portalu avril-lavinge.pl oraz Sony Music Poland został utworzony Oficjalny Polski Fan Club Avril Lavigne "Take It". Dzięki zmorzonym wysiłkom redakcji oraz przy współpracy ze stronami avrilfans.pl , avril.pl oraz bractwofora.avril.pl postanowiono ruszyć projekt "II Ogólnopolski Zlot Fanów".

Spotkanie odbędzie się 3 lipca 2010 roku przy Iglicy na terenie należącym do Hali Stulecia niedaleko budynku Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu. Start imprezy zaplanowano na godzinę 13:00, koniec (wstępnie) na godzinę 17:00. Zlot tak jak rok temu zakończy się występem ''The Best Damn Band'', który wykona covery utworów Avril. Podobnie jak roku temu nabywać będzie można koszulki z logo Zlotu, tym razem w aż czterech wersjach. W zeszłym roku zlot odbywał się w Poznaniu.

Podczas spotkania zaplanowano dużo atrakcji!
KONKURSY:
1)Wiedza o Avril,
2)Konkurs wokalny,
3)Dziewczyna najbardziej podoba do Avril,
4)Znajomość tekstów piosenek,
5)Chronologia wydarzeń z życia Avril.
oraz:
1)koncert (około 40 minut),
2)FanBook -książka z wiadomościami i życzeniami dla Avril Lavigne, która zostania przekazana w jej ręce podczas trasy promującej czwarty krążek w Europie.
3)Księga Zlotowiczów,
+materiał video,
+zdjęcia pamiątkowe.

WSTĘP NA ZLOT JEST BEZPŁATNY!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.