Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

38361 miejsce

II Poznański bieg Mikołajów dla dzieci z Pogotowia Rodzinnego

15 grudnia w Poznaniu nad jeziorem Maltańskim studenci przebiegli 5 km. Bieg odbył się w samej bieliźnie. Uczestnicy wsparli Stowarzyszenie Rodzin Pogotowia Rodzinnego w Poznaniu.

 / Fot. kbNad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu odbył się bieg w samej bieliźnie, którego celem była promocja zdrowia oraz wsparcie Stowarzyszenia Rodzin Pogotowia Rodzinnego. Każdy z uczestników przyniósł drobne upominki dla dzieci z domu dziecka. W sumie zebrano kilka dużych kartonów ze słodyczami i żywnością.

Dobre towarzystwo oraz szczytny cel rozgrzewały półnagich biegaczy. Nie zabrakło też pogody ducha. Pozytywne wydarzenia z przed roku spowodował chęć powtórzenia imprezy. Tym razem był to dystans 5,4 km.

Obowiązkowym elementem biegu oprócz dobrego nastroju była czapka Mikołaja. Każda osoba otrzymała medal, bo nie było tu przegranych. Wszyscy wygrali bowiem uśmiech na twarzach dzieci z Pogotowia Rodzinnego. Już po raz drugi bieg przyciągnął wielu wielbicieli joggingu i dobrej zabawy. Organizatorzy mają zamiar powtórzyć akcję za rok. Jak widać zima im nie straszna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.