Facebook Google+ Twitter

II Regionalna Konferencja pt. "Marketing i promocja regionu"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-25 13:05

W dniach 7-8 stycznia 2010 roku w Wojcieszycach k. Jeleniej Góry, w hotelu JAN odbyła się II Regionalna Konferencja pt. „Marketing i promocja regionu”.

Urzędnicy brali aktywny udział w konferencji. / Fot. Danuta ZawillaKonferencja zorganizowana została przez Dolnośląskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej w ramach projektu „Profesjonalizm w zarządzaniu dolnośląskim urzędem”, współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz z budżetu województwa dolnośląskiego.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele kadry zarządzającej jednostkami samorządu terytorialnego z terenu Dolnego Śląska.

Celem spotkania było zwiększenie wiedzy uczestników konferencji w zakresie tworzenia
i realizacji strategii marketingowych dla promocji gmin, powiatów, miast i regionu oraz efektywnego zarządzania różnorodnymi narzędziami promocji, jak również dostarczenie przedstawicielom JST wiedzy, narządzi i inspiracji w zakresie marketingu terytorialnego, promowanie różnorodnych rozwiązań w zakresie tworzenia i realizacji kampanii promocyjnych oraz doboru skutecznych narzędzi promocji, jak również przegląd nowoczesnych narzędzi marketingowych do wykorzystania w promocji i budowania wizerunku miejsc.

Udział w konferencji był doskonałą okazją do wymiany doświadczeń między kadrą zarządzającą JST szczebla regionalnego i lokalnego oraz przedstawicielami środowiska profesjonalnego marketingu.

W imieniu organizatora, uczestników konferencji powitała Dorota Kubicka–Mikoś - koordynator projektu, która zaprezentowała także cele i zadania projektu „Profesjonalizm w zarządzaniu dolnośląskim urzędem”. W drugim dniu konferencji uczestniczył ponadto Krzysztof Nowak – dyrektor Dolnośląskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej we Wrocławiu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.