Facebook Google+ Twitter

II URODZINY AKADEMII FITNESS

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-01-22 15:09

17 stycznia Akademia Fitness świętowała swoje II urodziny. - W całym Raciborzu nie ma drugiego takiego miejsca – zgodnie zapewniali klienci i instruktorzy, uczestniczący tego dnia w specjalnych, urodzinowych zajęciach.

Z okazji II urodzin Akademii Fitness właściciele klubu przygotowali wiele atrakcji, m.in. bezpłatne zajęcia, badania składu ciała na analizatorze Tanita, konkursy z nagrodami, a wieczorem urodzinowe przyjęcie dla klientów i przyjaciół.

Dzień rozpoczął się od porannych zajęć Morning Workout. Nie zabrakło także innych form aktywności m.in. Aktywni50+, Step, Fat Burning, Drums Alive czy też Zumba oraz nowości w ofercie klubu: Latino Dance oraz Piloxing. W sumie tego dnia można było bezpłatnie uczestniczyć w aż 18 różnych formach zajęć, prowadzonych w dwóch salach przy ul. Ocickiej 4. Uczestniczyło w nich ponad 200 osób, ustanawiając tym samym nowy rekord frekwencji w tego typu inicjatywach. - Wszystkie imprezy w Akademii Fitness cieszą się ogromną popularnością. Uczestnicy świetnie się bawili, każdy mógł znaleźć odpowiednie dla siebie zajęcia. Jednak przede wszystkim tego dnia chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom i instruktorom, za to że z nami byliście do tej pory, jesteście i mam nadzieję, że czekają nas kolejne wspólne lata – mówi Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness.

W ciągu dwóch lat udało się stworzyć w klubie niepowtarzalną, sympatyczną atmosferę. Mówią o niej sami klienci. - Świetny zakres ćwiczeń, dobrany do naszych możliwości, przemili instruktorzy, pozytywna atmosfera. Do tego mamy tu okazję poznać nowych ludzi. Nie raz po zajęciach wspólnie tu sobie siedzimy, pijemy kawę i rozmawiamy przez kolejne 1,5 godziny. To chyba o czymś świadczy! – mówi Kazimiera Hryckiewicz, regularnie uczęszczająca na zajęcia Aktywni 50 + i zachęca do tego też inne panie. - Szukałam miejsca, gdzie mogłabym się poruszać i dzięki temu lepiej poczuć. Tak trafiłam do Akademii Fitness i przychodzę tu regularnie już od pół roku – mówi Anna Gieżyńska (Aktywni 50+). Od niemalże samego początku funkcjonowania klubu trenuje tu Marianna Markowska. - Z innymi ćwiczącymi paniami tworzymy zgraną grupę. Większość z nas poznała się właśnie tutaj. Teraz zajęcia w Akademii Fitness to dla nas nie tylko aktywność fizyczna, ale też rozrywka towarzyska, bo mamy okazję porozmawiać, podzielić się swoimi radościami i problemami – mówi Marianna Markowska (Aktywni 50 +).

Jeżeli już mowa o aktywnych seniorkach, uczęszczających na zajęcia do Akademii Fitness, to należy wspomnieć o pani Teresie Czekale, która jest aktywną klubowiczką i od samego początku istnienia Akademii przetrenowała już 438 godzin, ćwicząc co najmniej 5 dni w tygodniu.

Ale nie tylko seniorzy chwalą sobie sposób funkcjonowania Akademii Fitness. - Oprócz bardzo ciekawych i różnorodnych form zajęć oraz wspaniałych instruktorów ważną rolę odgrywają właściciele klubu, którzy dbają o klientów, wprowadzą pozytywną, rodzinną atmosferę – mówi Sabina Ciuraszkiewicz, która od kilku miesięcy regularnie trenuje w Akademii Fitness, a wcześniej uczęszczała do innego klubu.

Akademia Fitness kojarzy się z zajęciami grupowymi przede wszystkim dla kobiet, ale także panowie znajdą tu coś dla siebie. - Prowadzę aktywny tryb życia. Do Akademii Fitness regularnie uczęszczam na zajęcia od 2 lat. Kiedyś trenowałem na siłowni, ale „wyciskanie” ciężarów nie przynosi takiego efektu, jak intensywne treningi w Akademii, podczas których pracują wszystkie partie ciała, dzięki temu poprawia się kondycja, metabolizm. Do tego zajęcia grupowe, pod okiem trenera bardziej mobilizują do wysiłku i regularnych ćwiczeń – mówi Tomasz Stogniew, który chwali sobie treningi funkcjonalny, obwodowy, ABT i TBC.

- Jesteśmy jedną wielką rodziną, panuje tu przyjacielska atmosfera, zarówno wśród klientów, jak i instruktorów. To zasługa właścicieli, którzy z nami współpracują: słuchają naszych sugestii i uwag, umożliwiają nam dalszy rozwój i dofinansowują kolejne kursy, podnoszące nasze kwalifikacje – mówi Agnieszka Drost, jedna z najstarszych stażem instruktorek Akademii Fitness, prowadząca zajęcia Drums Alive. Potwierdzają to także Anna Kocoń-Śliwa i Joanna Bażant, które, zanim zostały instruktorkami w Akademii, były najpierw jej klientkami.

- Wielość różnorodnych form zajęć, liczba instruktorów, dwie lokalizacje, pozytywna atmosfera, dobry kontakt z właścicielami - to atuty, dzięki którym Akademia Fitness jest obecnie bezkonkurencyjna. W przypadku instruktorów ważne jest to, że każdy ma tu swój konkretny zakres ćwiczeń, nie jest „od wszystkiego”, dzięki czemu jest specjalistą w swojej dziedzinie i może efektywnie współpracować z klientami - dodaje Magda Burger, prowadząca zajęcia z Zumby, w Akademii Fitness prawie od początku.

- Nasi instruktorzy są najlepsi!! Profesjonalnie prowadzą zajęcia i wkładają w nie całe swoje serce - zapewniła podczas urodzinowego przyjęcia dla klientów Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness, która prowadzi także zajęcia Aktywni 50 +.

Pierwsza część obchodów II urodzin Akademii Fitness przebiegała pod znakiem aktywności fizycznej, zaś druga, wieczorna, dostarczyła wielu wzruszeń i radości. Właściciele nagrodzili najaktywniejszych klientów. Wśród uczestników wcześniejszych ćwiczeń rozlosowano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Partnerami i sponsorami imprezy byli: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Raciborzu, Studio Urody Glamour, Gabinet Rehabilitacji i Masażu „Od Nowa” - Gracjan Olaniszyn, Rehafix - Bartosz Ruczaj i firma ubezpieczeniowa „Brokerta Group” - Dariusza Drzeniek ul.Chopina 16 w Raciborzu.

* * *
Akademia Fitness
http://akademia-fitness.eu

Mieszczący się w Raciborzu klub fitness promujący zdrowy tryb życia. Akademia oferuje bogaty wybór treningów grupowych jak i indywidualnych dopasowanych do potrzeb klienta. Zajęcia takie jak pilates, zumba, fitball, czy step odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Akademia Fitness mieści się w Raciborzu, przy ul. Ocickiej 4 oraz ul. Zamkowej 4 (na terenie aquaparku H2Ostróg).

* * *
Kontakt:
Aleksandra Dik

aleksandradik@adventure.media.pl
tel. + 48 604 231 738,
tel. + 48 32 724 28 84
Adventure Media s.c.
ul. S. Batorego 7, III p.,
47-400 Racibórz
(Aleksandra Dik)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.