Facebook Google+ Twitter

III Festiwal Teatrów Ulicznych "Pod niebem" w Siedlcach

4 czerwca odbył się w Siedlcach III Festiwal Teatrów Ulicznych "Pod niebem". Na placu gen. Sikorskiego, w centrum miasta, wystąpiły znane grupy teatralne z Warszawy (Teatr AKT), Wrocławia (Teatr na Walizkach), Poznania (Teatr Porywacze Ciał) i Gliwic (Teatr A). Występy aktorów zachwyciły zgromadzonych na placu mieszkańców Siedlec.

1 z 39 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Szczudlarze z Teatru AKT z Warszawy spacerujący po ulicach Siedlec. Fot. Monika Sztyber
Szczudlarze z Teatru AKT z Warszawy spacerujący po ulicach Siedlec. Fot. Monika Sztyber

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Co do podpisów, to początkowo chciałam tak własnie zrobić, a w przypadku niektórych zdjęć nawet tak zrobiłam. Niestety moderatorzy odsyłali mi tę galerię ze 3 razy do poprawki: najpierw było za dużo zdjęć i kazali mi część usunąć, później kazali mi dopisać swoje imię i nazwisko jako fotografa w opisie (pierwszy raz wstawiałam tu galerię, więc nie wiedziałam, że to konieczne), a za trzecim razem okazało się, że opisy zdjęć miałam za długie i mi je pourywało, więc kazano mi je poskracać. Musiałam pokasować ostatnie zdania, które były właśnie w takim stylu, o jakim piszesz... Przez to opisy są dość nijakie. Mimo to odczułam ogromną ulgę, gdy to w końcu zostało opublikowane, choć ze sporym opóźnieniem przez to odsyłanie. STRASZNIE się namęczyłam nad dodaniem zdjęć do tej galerii, bo jest ich dużo i trochę to trwało, a w międzyczasie dwa razy mi się skasowały i musiałam to robić od nowa. Męczyłam się nad tym cały dzień, a później mi to jeszcze odsyłano w ciągu kolejnego... Koszmar.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mi tam się podobają :) Jest ich dużo, z każdej strony, relacja całodniowa praktycznie. Jak dla mnie kawał świetnej galerii :)

Mam tylko jedną małą uwagę - chodzi o podpisy. Myślę [zaznaczam już na wstępie, że osobiście, bo też nie jestem przecież alfą&omegą ;)] że np do serii zdjęć nt tej samej grupy czy wydarzenia, jeżeli nie daje się bardzo zróżnicowanych podpisów, byłoby lepiej gdyby zdjęcie otwierające było z jak najpełniejszym opisem [łącznie z nazwą grupy, przedstawienia itd.], a kolejne zdjęcia np "Grupa Porywacze Ciał włącza do występów dzieci z widowni - tutaj dzielny chłopiec powala giganta w drugiej rundzie walki bokserskiej...". Robienie pełnego wstępu do zdjęć przedstawiających jedną grupę moim skromnym zdaniem jest niepotrzebne :) Ale tak jak mówię - nie jestem alfą i omegą, w dużym skrócie co kto lubi ;)

Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki! Nie masz pojęcia, jaki kamień spadł mi z serca dzięki Tobie... Uważam się za beznadziejnego fotografa i bałam się, że się tu na mnie gromy posypią. Chciałam napisać artykuł, ale uznałam, że galeria zdjęć będzie mówiła sama za siebie... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetne! 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.