Facebook Google+ Twitter

III Gliwicki Marsz dla Życia i Rodziny - w obronie wartości

Demonstracją naszego przywiązania do życia i rodziny może być nasz czynny udział w Marszach dla Życia i Rodziny.

Plakat wydany przez organizatorów Marszu dla Życia i Rodziny. / Fot. nn Żyjemy w czasach frontalnego ataku na instytucję małżeństwa i rodziny, przy jednoczesnym promowaniu tzw.wolnych związków, związków partnerskich osób tej samej płci oraz kwestionowaniu konstytucyjnego prawa rodziców do wychowania dzieci. Będące ostoją naszej cywilizacji instytucje wymagają od nas większego zaangażowania w ich obronę. Demonstracją naszego przywiązania do życia i rodziny może być nasz czynny udział w Marszach dla Życia i Rodziny. W ponad 120 miastach naszego kraju, odbywają się w tym roku pod wspólnym hasłem: Rodzina obywatelska. Rodzina – Wspólnota – Samorząd.
III Gliwicki Marsz dla Życia i Rodziny rozpocznie się 8 czerwca 2014 r. o godzinie 12:30 Mszą Świętą w intencji rodzin w Katedrze p.w. świętych Piotra i Pawła. Po godzinie 13.40 przewidywany jest wymarsz i przejście ulicami: Ziemowita, Górnych Wałów, Bankową, Rynek, (mogą być modyfikacje ze względu na remont starego miasta) Zwycięstwa, Bohaterów Getta, Mitręgi, Piwną, Traugutta, Lipową, Poniatowskiego na stadion Piasta Gliwice. Zakończenie Marszu przewidziane jest na godzinę 14:30. Do wieczora organizatorzy zapraszają wszystkich na Festyn Rodzinny na terenie parafii Chrystusa Króla.
W tym samym dniu odbędzie się również II Bytomski Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpocznie się Mszą Św.w kościele Wniebowzięcia NMP o godzinie 14:00. Około godziny 15:00 wymarsz z rynku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.