Facebook Google+ Twitter

III liga nie dla Mogielanki

Siatkarze Mogielanki nie awansują do III ligi. Zostali oni bowiem wycofani z dalszej rywalizacji o tą klasę rozgrywek. - Przegraliśmy z przepisami, nie na boisku - żalił się na łamach strony www.jablonka.info trener zespołu, Paweł Pajewski.

Mogielance nie będzie dane w obecnym sezonie cieszyć się z awansu na parkiety III - ligowe. Ekipa trenera
Pawła Pajewskiego po rundzie zasadniczej została wycofana z dalszej walki. Zatem występowała tylko w pierwszym etapie rywalizacji. Szkoleniowiec nie kryje rozczarowania zaistniałą sytuacją. - No jasne, że nie jestem szczęśliwy z tego, że całą zimę graliśmy, żeby teraz oglądać triumf drużyny, która regularnie przegrywała z nami na turniejach - mówił na łamach strony internetowej gazety "Jabłonka", www.jablonka.info.

Mogielniczanie w pierwszym etapie walki o III ligę spisywali się bardzo dobrze. Wygrali prawie wszystkie swoje mecze, przegrywając zaledwie jeden pojedynek, w Mszczonowie. 26 punktów robiło ogromne wrażenie. - Przede wszystkim w żadnej grupie nie ma drużyny, która zdobyła tyle punktów. Statystyki mamy dobre, może taka grupa, a może tutaj kadra była szeroka - stwierdził Paweł Pajewski.

Dla Mogielanki sezon ligowy już się zakończył. Warto doszukiwać się plusów w postawie siatkarzy. Z pewnością ogromne postępy poczynił przyjmujący, Kamil Ścisłowski. To on był bohaterem swojej drużyny. - Jest to bardzo ważny zawodnik. Do niego nie mam zastrzeżeń
- nie ukrywa Pajewski.

Jak się okazało mogielniczanie nie przegrali walki o III ligę na parkiecie. Przegrali natomiast z przepisami. Już teraz trener Paweł Pajewski zapowiada jednak walkę w przyszłym sezonie o awans na wyższy szczebel rozgrywek.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.