Facebook Google+ Twitter

III zbąszyński bieg noworoczny za nami

Zbąszyńscy biegacze są aktywni przez cały rok. Po sylwestrowej nocy spotkali się, żeby rekreacyjnym biegiem rozpocząć nowy sezon.

III Bieg noworoczny. Zbąszyńscy biegacze na starcie. / Fot. Z archiwum klubu biegaczaPo sylwestrowych szaleństwach, nocnych dyżurach na oddziałach szpitalnych, w noworoczne popołudnie po raz kolejny kilku biegaczy i miłośników sportu, rekreacyjnym biegiem rozpoczęło nowy sezon.

Bieg początkowo zaplanowany na 3 kilometry malowniczo położoną ścieżka rowerową, wydłużył się do blisko 11 km. Była to okazja do rozmów, wspomnień i planów na najbliższe miesiące.

Już w przyszłym miesiącu niektórzy z klubowiczów wystartują w pierwszych w tym roku zawodach, w marcu pierwsze maratony - w kraju i za granicą.

W naszym małym zbąszyńskim biegowym świecie, w tym roku będzie się sporo działo - o wszystkim na bieżąco informujemy na naszej stronie internetowej www.kblabedz.pl, mówią niezmordowani biegacze.

Biegaczom życzymy wszystkiego dobrego w "Nowym Sezonie", reprezentowania miasta i klubu biegacza w najdalszych zakątkach świata.

Zarejestruj się i napisz artykuł Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Podziwiam Was biegacze ze Zbąszynia. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości w tej dyscyplinie. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.