Facebook Google+ Twitter

IJustMadeLove.com - pokaż internautom gdzie i jak uprawiałeś seks

Przeżyłeś właśnie wspaniałe chwile ze swoją ukochaną? A chciałbyś się tym pochwalić przed całym światem? Coraz więcej par chwali się swoimi dokonaniami łóżkowymi za pośrednictwem strony internetowej ijustmadelove.com.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. PAPLudzie kochali się od zawsze i od zawsze wykorzystywali do tego całą dostępną im przestrzeń. Jedni wybierali tradycyjne łoże małżeńskie, inni celowali w bardziej niekonwencjonalnych miejscach. Dla wszystkich amatorów miłości, którzy chcieliby się pochwalić swoją wspólną radością powstała strona IJustMadeLove.com, która w prosty sposób pozwala pokazać gdzie i w jaki sposób się kochaliście.

Wystarczy kliknąć na mapie prawym przyciskiem, aby stworzyć punkt będący świadectwem zabawy kochanków. Obsługę strony upraszcza fakt, iż działa ona na mechanizmie popularnego GoogleMaps. Jako że ludzie coraz mniej wstydzą się swojej intymności, a idea jest świeża i oryginalna to strona uzyskuje sobie coraz większą popularność. Sprzyjają temu zabawne opcje dodatkowe.

W ramach konkretnego punktu użytkownik może wybrać nie tylko płeć partnera, ale także rodzaj miejsca, w którym kochankowie przeżywali swoje miłosne uniesienia. W zależności od tego czy były to bezpieczne cztery ściany czy też świeże powietrze, w dymku obok punktu pokaże się symbol kanapy bądź drzewa.

ijustmadelove.com / Fot. screenTo zresztą nie wszystko. Para ma także do wyboru pięć oznaczeń różnych "pozycji" aktu miłosnego. Można wybrać zarówno jedną jak i wszystkie razem. Decyzja zależy wyłącznie od szczerości tudzież fantazji partnerów. Dodatkowym akcentem humorystycznym stają się wizualizacje samych "pozycji" do złudzenia przypominające ludzkie sylwetki w oznaczeniach drogowych.

Kolejną informacją, którą może opublikować internauta jest użycie prezerwatyw oraz wiadomość czy był to pierwszy raz dla danej pary. Do tego kilka słów komentarza i już cały świat może dowiedzieć się o szczegółach wspólnej radości. To co było niegdyś zarezerwowane wyłącznie dla sfery intymności staje się dostępne dla wszystkich w internecie.

W ciągu niecałych dwóch tygodni od powstania strona przeżywa prawdziwe oblężenie. Istnieje już w ośmiu wersjach językowych (w tym polskiej), a co godzinę na mapie przybywa po kilkaset kolejnych zaznaczeń. Jak widać oryginalność pomysłu i anonimowość sprzyja potrzebie otwarcia i pochwalenia się swoimi sukcesami. Dowodem jest ponad 33 tysiące punktów, które pojawiły się już na mapie całego świata.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 05.11.2009 22:47

Może to znak czasu? Dawniej "w trakcie" byly krzyki i zachwyty, "po" sławny papieros, dziś - "w trakcie" notatki co jak i gdzie, "po" wspólne czułe wrzucanie tego na mapę:) Tak czy inaczej - przy odrobinie dystansu mi pomysł się podoba. Pod warunkiem, że pozostaje zabawą a nie przenoszeniem tej sfery życia gdzieś między HDD a RAM.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.10.2009 09:40

Kolejny portal dający pole do popisu dla mitomanów, erotomanów.... Autorzy portalu wyciągnęli pomocną dłoń dla tego gatunku osobników którzy mają tam szerokie pole do popisu i w/g samych siebie mogą tam czuć się dowartościowani..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Akurat na ból głowy sex jest najlepszym lekarstwem, bo się ciśnienie krwi zmienia :p Jak kobietę "głowa boli", to znaczy, że albo ze związkiem jest coś nie tak albo z facetem ;>

Komentarz został ukrytyrozwiń

o_O

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo fajny serwis :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Tylko 3 razy w tygodniu?"

to moze jedna z "mądrości" z netu:

... Nie rozumiem kobiet:
Przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często
mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym
woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie
lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają
żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych
bolesnych rzeczy.......... a nie można ich bzyknąć..... Bo je...
KUR........ głowa boli!

i dlatego jest 3 razy a może aż 3 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zwracam uwagę na słowo "przynajmniej". Nie, żebym jakieś statystyki prowadził, to szacunkowe dane "na ucho" :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

albo zwykle są cicho;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko 3 razy w tygodniu? ;> Muszą mieć wyczerpującą pracę :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

"powinno być intymne", powiedz to moim sąsiadom, którzy walą łóżkiem o ścianę czasem 3 razy dziennie przynajmniej 3 razy w tygodniu! a ściany mamy niemal papierowe. (kurde, jak ja im zazdroszczę zdrowia :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.