Facebook Google+ Twitter

Ikonowicz z elektroniczną bransoletką. Sąd zdecyduje, czy areszt zastąpić dozorem

Dyrektor aresztu, w którym karę odbywa Piotr Ikonowicz, zwrócił się z wnioskiem do sądu o zmianę systemu odbywania kary. Zamiast pobytu w areszcie – dozór elektroniczny.

 / Fot. PAPDecyzja sądu ma zapaść w ciągu najbliższych dwóch tygodni – poinformowała IAR rzeczniczka dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Warszawie kpt. Elżbieta Krakowska.

Piotr Ikonowicz przebywa od 30 października w Areszcie Śledczym na Olszynce Grochowskiej. W 2008 roku został skazany na prace społeczne za naruszenie nietykalności cielesnej podczas blokowania eksmisji w 2000 roku. Ponieważ odmówił wykonania kary, została ona zamieniona na 90 dni aresztu.

Ikonowicz prosił o ułaskawienie Bronisława Komorowskiego, ale prezydent, posiłkując się negatywną opinią sądu rejonowego dla Mokotowa, odrzucił wniosek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Obywatele Polski niewinnie skazani są mało atrakcyjni politycznie dla Ruchu . Znane nazwisko to jest to . Można coś ugrać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.11.2013 14:26

"Piotr kontynuuje głodówkę. Jest słaby. Nie można pozwolić, by dalej marnował swoje zdrowie i energię społecznikowską, by tkwić bezproduktywnie w tym miejscu!"

A ilu obywateli Polski siedzi "bezproduktywnie" we więzieniu, będąc niewinnie skazanymi? Może nimi warto się zająć przede wszystkim, Ruchu Palikota?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.11.2013 13:30

Żona zapowiedziała, że Ikonowicz nie wyrazi na to zgodę. Albo ułaskawienie, albo nic.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.