Facebook Google+ Twitter

Ikony rapu ze stanu Indiana w utworze polskiego producenta!

Christofer Luca, nowy producent w MaxFloRec, zaprezentował kolejny singiel zwiastujący debiutancki album. Wokalnie w numerze udzielili się goście zza oceanu, kultowy zespół Justice League w składzie: N-Afek, St. James, ACE ONE, Richard Cook

Justice League. Od lewej: St. James, Richard Cook, ACE ONE, N-Afek / Fot. Łukasz SiekanowiczPo bardzo dobrze przyjętym (ponad 0,5 mln odsłon klipu na YouTubie w ciągu 2 miesięcy od premiery) singlu „Dzień po dniu” z gościnnym udziałem Bob One'a i Zeusa, Christofer Luca częstuje nas amerykańskim rapem. – Jako pierwszego z Justice League poznałem Richarda Cooka. Będąc w Stanach, najzwyczajniej zagadałem do niego po którymś z koncertów. Później Richard przedstawił mnie reszcie ekipy. To było jakieś 10 lat temu – wspomina Luca. – Obecnie cała ekipa jest prawie jak rodzina. Najwięcej działam jednak z ACE ONEM, który zajęty jest swoją solową karierą, działa w muzyce zawodowo – komentuje. Warto dodać, że Ace One ma na swoim koncie już 10 albumów i pracuje nad kolejnymi.

Mimo, że formacja Justice League nie przebiła się do tzw. amerykańskiego showbizu, to wciąż pozostaje żywą legendą w stanie Indiana. N-Afek, St. James, Richard Cook, a w szczególności ACE ONE cieszą się niezwykłą popularnością i uznaniem w świecie undergroundu. Współpraca z nimi to ogromne marzenie wielu młodych, amerykańskich raperów. Tymczasem artystów można usłyszeć na bicie polskiego producenta.Garbage” to nie ostatnia anglojęzyczna propozycja od Christofera. Singiel zwiastuje krążek zawierający same anglojęzyczne utwory. Co zatem z „Dniem po dniu”? – Numer z Bob Onem i Zeusem również znajdzie się na moim debiutanckim albumie – uspokaja producent. – Dziś mogę już zdradzić, że wypuszczę dwupłytowy album. Jeden krążek zawierać będzie wyłącznie polskie utwory, na drugi wejdą tylko te anglojęzyczne. „Dzień po dniu” zapowiadał właśnie polskojęzyczne CD.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.