Facebook Google+ Twitter

Ile jest wart podpis Komorowskiego i Kaczyńskiego? 111 tysięcy złotych

"111 211 złotych - to ostateczna cena za jaką została zlicytowany egzemplarz Konstytucji z podpisami Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego" - donosi portal tvn24.pl.

 / Fot. http://www.tvn24.pl/-1,1665029,0,1,konstytucja-sprzedana-za-111nbsptysiecy,wiadomosc.htmlDziś o godzinie 10.15 została zakończona licytacja, na której można było kupić wyjątkowy egzemplarz Konstytucji RP z autografami dwóch kandydatów na prezydenta i ich hasłami wyborczymi.

"Zgoda buduje, a Polska jest najważniejsza"

Taką deklarację można przeczytać na pierwszych stronach licytowanej na portalu Allegro ustawy zasadniczej. Jak podaje strona tvn24.pl: "Dochód zostanie przekazany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na rzecz powodzian, a samą konstytucję przekazał WOŚP Bronisław Komorowski."

Już w pierwszej godzinie aukcji zgłoszono 8 ofert kupna - cena wzrosła z 1 zł do 540 zł. Dziś rano przekroczyła 100 tysięcy złotych, osiągając o godzinie 10.15 ostateczną sumę 111 211 złotych.

Kto wylicytował Konstytucję z podpisem przyszłego prezydenta?

Zgodnie z nowym regulaminem panującym na akcjach Allegro, portal ukrywa dane kupujących, dlatego nadal nie wiadomo, kto jest nabywcą.

Więcej na portalu tvn24.pl:

Konstytucja sprzedana za 111 tysięcy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

w RadiuZet mówili, że Kulczyk wygrał licytację

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.