Facebook Google+ Twitter

Ile jest wart wizerunek Hanny Gronkiewicz-Waltz na Facebooku? 3 tys. zł

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz bardzo sobie ceni swój profil na Facebooku. Tak bardzo, że jest gotowa zapłacić za jego prowadzenie ponad 3 tysiące złotych miesięcznie.

 / Fot. Maciek KasprzykWpisy na profilu pani prezydent moderuje zatrudniona specjalnie w tym celu prywatna osoba, mimo że w Centrum Komunikacji Społecznej i w wydziale prasowym urzędu miasta pracuje 30 urzędników, którzy mogliby się tym zająć w ramach służbowych obowiązków. I, jak zapewnia rzecznik ratusza, zajmą się już w październiku, bo dotąd nie mieli na to czasu w związku z Euro 2012.

Jak na razie osoba odpowiedzialna za prowadzenie prezydenckiego konta nie wykazuje zbyt dużej aktywności. W lipcu ukazało się tylko osiem wpisów, w sierpniu i wrześniu po dziesięć. Są to głównie relacje ze spotkań z udziałem pani prezydent. Internauci narzekają na brak interakcji. Nie dostają żadnych odpowiedzi na zadawane na profilu pytania, np. dotyczące budowy II linii metra.

Profil Hanny Gronkiewicz-Waltz to nie jedyne kosztowne przedsięwzięcie ratusza związane z Facebookiem. Podczas Euro 2012 władze miasta wydały ok. pół miliona złotych na zlecenie prowadzenia profilów: Warszawa, Facebook Warsaw i Facebook Noc Muzeów.

Źródło: Życie Warszawy

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

L Gorz
 • L Gorz
 • 26.09.2012 14:22

Wydało się na najdroższy Stadion Narodowy, owszem ważne inwestycje drogowe, ale po co np. z tyloma ekranami akustycznymi (tr. Toruńska), lasem słupków w mieście. Wydaje się ma granity, ławki, murki, parę brzózek (jakieś kosztowne projekty -np. Emilii Plater, pl.Grzybowski, Chmielna). Za to np. tnie się fundusze kulturze wysokiej i sł. zdrowia! NIE POPRAWIA SIĘ PODSTAWOWYCH KWESTII: instytucje kultury, instytucje muzyki poważnej mają znacznie zmniejszone budżety, nie wspiera się edukacji (tak to poziom nauczania i absolwentów nie będzie rósł), nie widać zbytnio renowacji zabytkowych kamienic, rozwoju służby zdrowia. Dziękujemy obecnej ekipie rządzącej w warszawie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
darecki
 • darecki
 • 22.09.2012 23:37

Takich właśnie mamy włodarzy jak pani HGW i cała reszta towarzystwa. kuhwa mac.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do "edo" - polecam przeczytanie mojego poprzedniego komentarza ze zrozumieniem.

A wracając do tematu 3000 to drobiazg biorąc pod uwagę, że na prowadzenie strony Warszawy na FB ratusz zapłacił jakiejś bliżej nie znanej firmie aż 400 000 złotych...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 21.09.2012 20:37

@ Pani debiutantko - to już tu było . Trzeba sprawdzać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 21.09.2012 18:51

wizerunek H.G.W. jest dla mnie wart funta klaków ..jak zreszta prawie każdego polityka...

Komentarz został ukrytyrozwiń
zosienka
 • zosienka
 • 21.09.2012 18:45

Bo profil nie jest do komunikowania się z, lecz breloczkiem ku chwale.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zosienka
 • zosienka
 • 21.09.2012 18:44

Bo profil nie jest do komunikowania się z, ale breloczkiem ku chwale.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edo
 • edo
 • 21.09.2012 18:01

drogi grzegorzu wink czy nie rozumie pan, że to nie jest kwestia lepszego kandydata, tylko telewizji, i prasy, która od pięciu lat tłumaczy ten rząd. Donald Tusk ma afery za grube miliardy, Kaczyński ma afery za słowa, i które są głośniejsze. Prawda jest taka, że jak długo będzie wśród was panowała bezrefleksyjność i naiwność, tak długo PO będzie dalej prowadzić. Tu nie ma do rzeczy logika. Po najlepszych realnie rządach gospodarczych ocenionych najniżej w historii oczami mediów, przychodzą najgorsze rządy oceniane najwyżej. To pana doskonały świat, naiwny człowieku. Chcesz wiedzieć co za pięć miesięcy będzie leciało w twojej ulubionej stacji. Będą nadawać na Kaczyńskiego, będą usprawiedliwiać Tuska, a Panu podobni będą kiwać głową jak psy Pawłowa. W realiach racjonalność, PO przestała istnieć trzy lata temu po wybuchy afery hazardowej, w realiach medialnego kiczu istnieje nadal i ma się dobrze. Gdyby najbardziej wybitni Polacy każdy z tytułem profesora, utworzyli rząd, w kochanej telewizji PO i tak usłyszałby pan, ze to nie poważne. Dodatkowo, użyliby kilku chwytów manipulacyjnych. PO rządzi, nie dlatego, że jest najlepsze, tylko dlatego, że ludzie złapali się na wędkę, i nie mają nic przeciwko, że ta dziurawi im tchawice.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Droga "opozycjo" - wystawcie wreszcie lepszego kandydata, który nie będzie deklarował w programie wyborczym na pierwszym miejscu budowy "odpowiednich" pomników i miejsc pamięci, to będziemy mogli panią HGW pożegnać wreszcie. Muzeum Techniki w zakładach Norblina niestety to już nie pomoże, ale może powstrzyma likwidację innych placówek kulturalnych, jej zdaniem zajmujących tylko miejsce, które można by sprzedać z zyskiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewka
 • ewka
 • 21.09.2012 12:22

Za 5 tysi to też bym mogła prowadzić ten profil i napewno byłby lepszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.