Facebook Google+ Twitter

Ile kosztuje dobry pomysł? Zaproszenie na spotkanie cyklu Move up!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-22 13:51

Ile jest warta przemyślana strategia? Od czego zależy sukces w biznesie? Ci, co znaleźli receptę, podzielą się swoim doświadczeniem w ramach projektu Move up. Spotkanie odbędzie się w Poznaniu 1 marca w Hotelu Meridian od 16.30 do 20.00.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne, organizatorem cyklu jest Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych. Jak mówi Jacek Kornosz, menadżer projektu, ideą spotkań jest przede wszystkim wymiana doświadczeń i prezentacja udanych, innowacyjnych koncepcji biznesowych. Gośćmi spotkań są prezesi małych i średnich firm działających na terenie Wielkopolski, którzy przedstawiają własną drogę do sukcesu.

"Move up jest adresowany do przedsiębiorców z Poznania i okolic, kadry kierowniczej małych i średnich przedsiębiorstw, a także do osób, które myślą o założeniu własnej firmy i szukają źródła inspiracji" – mówi Anna Fedorczuk, prezes WZPP. "Dla gości spotkań, twórców sukcesów, to okazja do zaprezentowania swojej firmy, świetnych rozwiązań, podzielenia się doświadczeniem" - dodaje.

Wartością spotkań jest obecność przedsiębiorców z różnych branż. "Nie chodzi o podawanie gotowych recept na sukces" – mówi Marcin Cwalina z firmy transportowo – spedycyjnej NATMAR Sp. z o.o.
"Każda branża ma swoją specyfikę i nie ma jednego rozwiązania idealnego dla wszystkich, ale wiedza i doświadczenie osób, które już przeszły pewną drogę, są bezcenne. Takich spotkań nie zastąpi żadna książka" – uzupełnia.

Spotkania, w których uczestniczy kilkadziesiąt osób, trwają 3 godziny - pierwszą ma do dyspozycji zaproszony gość. To czas na prezentację jego firmy, która wyróżnia się na rynku swoją dynamiką oraz ciekawych rozwiązań wdrażanych w organizacji. Po wykładzie jest czas na otwartą dyskusję, a następnie swobodne rozmowy w kuluarach. Gościem najbliższego, trzeciego już spotkania z cyklu Move Up będzie Patryk Strzelewicz, właściciel firmy Q-Workshop z Poznania, która jest przykładem, jak oryginalny pomysł młodego chłopaka może przerodzić się w firmę produkcyjną, jedną z największych na świecie dostawców kostek do gry.

(Hanna Laszczyk)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.