Facebook Google+ Twitter

Ile kosztuje w Polsce zamordowanie żony?

  • Źródło: OhmyNews
  • Data dodania: 2006-09-16 11:00

Wczoraj przed poznańskim Sądem Okręgowym stanęli 37-letni przedsiębiorca i 34-letni kryminalista. Pierwszego prokurator oskarżył o zlecenie zabicia żony. Drugiego – o próbę zastrzelenia kobiety.

fot. Edward Mazurkow Mąż nie chciał mówić. Za to Marcin G. Nie miał problemów z mówieniem. Zmienił jednak swoje wcześniejsze wyjaśnienia. Po zatrzymaniu opowiadał, jak poznał w Toruniu przedsiębiorcę z Wielkopolski, jak mieszkał w jego domku letniskowym w Nienawiszczy, jak gospodarz obiecywał mu 200 tys. zł za zamordowanie żony.
BAS
ma
D.P.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pierwszy biznesmenem a nie bandytą jako i drugi? A jakże miała panować miłość pomiędzy rodakami, skoro rzecz miała miejsce w Nienawiszczy? Próba się nie powiodla, ale nie wiemy, czy strzelał? Może ciężko ranił? Nic nie wiadomo... Gdyby była kś. to może nie zleciłby albo sam by zastrzelił, bo dodatkowy pośrednik to większa szansa na wpadkę... A może by takich zbójów pytać o to - czy zabiłby żonę, gdyby była kś.? Aż 200 tys. zł? Polskie ulice są pełne rodaków, którzy by wzięli znacznie mniej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.