Facebook Google+ Twitter

Ile warte jest DNA Kobiety?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-13 14:40

W Galerii DNA we Wrocławiu można aktualnie oglądać wystawę zatytułowaną "DNA Kobiety". Osiem artystek stworzyło wyjątkowe dzieła, które doskonale nadają się do wypełnienia stylowych, nowoczesnych przestrzeni.

Galeria DNA odpowiada na potrzeby zarówno osób prywatnych, jak i instytucji zainteresowanych wspieraniem młodej sztuki polskiej. Prace, które prezentuje, są starannie wybierane przez ekspertów i były wielokrotnie doceniane przez przedstawicieli różnych dziedzin sztuki.

Na wystawę DNA Kobiety składają się obrazy i grafiki, których motywem przewodnim są kobiety. Niekiedy subtelne i niewinne, jak u Anny Taut, czasem uwięzione w stereotypach, jak u Gosi Herby i Martyny Paluchiewicz, innym razem po prostu… kobiece, jak w aktach autorstwa Justyny Jabłońskiej.

Wszystkie dzieła są na swój sposób wyjątkowe i niepowtarzalne; z pewnością zyskają uznanie najbardziej wymagających entuzjastów sztuki. Są idealne dla osób, które chcą ożywić wnętrze swojego domu lub biura, sprawić, by były nieprzeciętne i zapadały w pamięć.

Zachęcamy zatem do odwiedzenia Galerii DNA przy ul. Grodzkiej 5 we Wrocławiu, miejsca niezwykłego spotkania ze sztuką, w którym przy dobrej kawie i dźwiękach nastrojowej muzyki można doświadczyć prawdziwie artystycznej atmosfery.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.


(Paulina Olinowicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.