Facebook Google+ Twitter

Ilona Andrews - Magia Kąsa

Mroczne Urban Fantasy, adresowane szczególnie do miłośników Mercedes Thompson, nieposkromionej bohaterki historii spisywanych przez Patricię Briggs. Nie bez przyczyny Patricia stała się gorącą orędowniczką Ilony Andrews i jej magicznej serii.

 / Fot. PromoTechnologia przeciw magii. Słowa kontra czary. Atlanta przyszłości. Arena walk magii i technologii. Wampirze hordy na usługach Panów Umarłych grasują po mieście.
Kate Daniels - pyskata dziewczyna, w której żyłach płynie krew i magia – dowiaduje się o śmierci swojego opiekuna. Musi dokonać wyboru - komu zaufać, z kim współpracować. Spojrzeć w oczy Władcy Bestii i dołączyć do Gromady? Wejść w układ z kotołakami i szczurołakami? Ofiara woła o pomstę, krwawa zagadka o rozwikłanie.

Ilona Andrews to w istocie duet pisarski, w skład którego wchodzą Ilona i Andrew Gordon - małżeństwo piszące przede wszystkim powieści z gatunku urban fantasy. Ich styl, to połączenie cech charakterystycznych fantasy, horroru oraz magii.

Ilona urodziła się w Rosji. Wyemigrowała do USA w wieku lat nastu. Studiowała na wydziale biochemii Western Carolina University. Podczas studiów poznała swojego obecnego męża, z którym wspólnie w 2007 napisała pierwszą powieść Magic Bites. Jej główna bohaterka Kate Daniels, błyskawicznie zyskała rzeszę wielbicieli. Napisana w 2008 roku kontynuacja przygód charyzmatycznej 26-latki – Magic Burns znalazła się na 32 miejscu na liście bestsellerów New York Timesa. Dotychczas ukazało się 5 tomów cyklu.

Opowiadania Ilony Andrews były publikowane także w antologiach, m.in. Mammoth Book of Paranormal Romance.

data wydania:
5 luty 2010
tytuł oryginału:
Magic Bites
tłumaczenie:
Anna Czapla
ISBN-13: 978-83-7574-186-5
wymiary: 125 x 205
liczba stron: 448
oprawa: miękka
seria: Obca Krew
cena: 34.90

Wydawnictwo Fabryka Słów

---
Łukasz Cygan

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

magiera
  • magiera
  • 05.10.2010 21:13

przeczytała wszystkie trzy części i jestem po prostu zachwycona .Porywa w świat fantazji


polecam serdeczne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krótko, ale zachęcająco :) kotołaki, szczurołaki.. choćby dla poszerzenia słownictwa chętnie bym przeczytała tę książkę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.