Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3116 miejsce

Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz! 13 marca ruszy akcja SOS Wioski Dziecięce

"Mariusz powiedział, że zawsze marzył, aby zostać prawdziwym szefem kuchni, a Ania w przyszłości chciałaby prowadzić własną restaurację. Wspólnie możemy podarować dzieciom opuszczonym i osieroconym lepszą przyszłość i pokazać, że marzenia się spełniają" - zachęca do wzięcia udziału w akcji "Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz" dziennikarz kulinarny Tomasz Jakubiak.

 / Fot. materiał prasowy/AIP13 marca w restauracjach w wielu polskich miastach odbędzie się akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce "Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz".

Na czym polega? Lokale gastronomiczne w całej Polsce przekażą 10 procent od swojego obrotu w tym dniu na rzecz podopiecznych stowarzyszenia. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na organizację świąt wielkanocnych w placówkach wspieranych przez organizację. Do akcji włączyło się już 180 lokali.

Zobacz także: Myślę, więc nie ślę. Ruszyła kampania Fundacji Dzieci Niczyje poświęcona sekstingowi (wideo)

 / Fot. materiał prasowy/AIPTomasz Jakubiak, dziennikarz kulinarny i jednocześnie partner akcji gorąco zachęca do wzięcia udziału w przedsięwzięciu: "Miałem ogromną przyjemność poznać dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Siedlcach – dzieci, które mają piękne marzenia, ale ponieważ są to dzieci opuszczone przez biologicznych rodziców często mają zbyt mało wiary w siebie. Mariusz powiedział mi, że zawsze marzył, aby zostać prawdziwym szefem kuchni, a Ania w przyszłości chciałaby prowadzić własną restaurację. Wspólnie możemy podarować dzieciom opuszczonym i osieroconym lepszą przyszłość i pokazać, że marzenia się spełniają. Dlatego wspieram Akcję "Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz" z pełnym zaangażowaniem! Tego dnia nie obowiązuje żadna dieta! Jemy do syta i pomagamy potrzebującym dzieciakom. Przyjdź, Jedz, Pomagaj!".

 / Fot. materiał prasowy/AIPStowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce ma pod opieką aż 49 rodzin w Polsce. Organizacja wspiera dzieci opuszczone w 133 krajach, na czterech kontynentach, a pod jej opieką jest ponad 1,5 mln dzieci.
Aby sprawdzić, które lokale w Twoim mieście przyłączyły się do akcji wystarczy wejść na www.wioskisos.org

Źródło:AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.