Facebook Google+ Twitter

Imagination Quartet zagra na Smolnej. Wejściówki dla autorów W24!

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2013-01-15 19:45

20 stycznia o godzinie 20.00, w klubie Barometr mieszczącym się przy ul. Smolnej 40 w Warszawie, rozpocznie się koncert Imagination Quartet. Na autorów Wiadomości.24.pl czekają wejściówki.

Michał Sołtan (gitara), Damian Pińkowski (saksofon), Dariusz Świtalski (bas), Maciej Dziedzic (perkusja) / Fot. E. Forys /mat. prasowe/ Imagination Quartet czerpie garściami z muzyki improwizowanej i eksperymentalnej, a także z klimatów rockowych. Zespół tworzy muzykę wyobraźni, nieograniczoną i umiejscowioną tam, gdzie zaciera się granica między harmonią, a ekspresją.

W klubie Barometr będzie można posłuchać także utworów z debiutanckiego albumu "IQ", który jest podsumowaniem dotychczasowej działalności zespołu.  / Fot. okładka plyty

Dwie podwójne wejściówki otrzymają autorzy, którzy mają uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie) oraz zadeklarują opisanie wrażeń z koncertu. Termin przyjmowania zgłoszeń (pod tym materiałem) upływa 18 stycznia godz. 14.00.

Organizatorem niedzielnego koncertu Imagination Quartet jest SMNG czyli Stowarzyszenie Menedżerów Nowej Gospodarki. Działa ono przy Katedrze Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a powstało z inicjatywy jej absolwentów. Jego działalność, to przede wszystkim realizacja projektów z pogranicza biznesu, edukacji i kultury.

Jednym z projektów z zakresu kultury zorganizowanym przy wsparciu SMNG w 2012 r. był koncert promujący debiutancki album warszawskiego kwartetu, oraz "Jazz po polsku" - międzynarodowe wydarzenie na najstarszym festiwalu jazzowym w Europie - Copenhagen Jazz Festival (...) W ramach Stowarzyszenia, chcemy realizować ciekawe pomysły naszych członków, ale także dzielić się wiedzą z zakresu zarządzania poprzez szkolenia i warsztaty - powiedział w rozmowie z W24 Jakub Krzeszowski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.