Facebook Google+ Twitter

Imany wystąpi 27 kwietnia w klubie Progresja!

Autorka ścieżki dźwiękowej do filmu „Sous les jupes des filles” i multiplatynowego albumu „Shape of a Broken Heart” wraca do Polski z akustycznym koncertem. Koncert zagra w klubie Progresja w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

 / Fot. Materiały prasowePochodząca z wielodzietnej rodziny afrykańskich emigrantów artystka uważana jest za kolejne, po Zaz, objawienie na francuskiej scenie muzycznej. Do Paryża Imany przyjechała z Nowego Jorku gdzie przez siedem lat z powodzeniem kontynuowała karierę modelki. Zmęczona byciem tylko „wieszakiem na ubrania”, zrezygnowała z kariery na wybiegu i zajęła się tym, co uważała za swoje prawdziwe powołanie – muzyką. Imany oczarowała słuchaczy zjawiskowym, pełnym melancholii głosem. Na jednym z koncertów Imany zainteresował się senegalski producent, który odkrył Ayo. To on dopomógł artystce w realizacji jej największego marzenia – nagraniu albumu. W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów na płytę „Shape of a Broken Heart”. Jej debiutancki album pokrył się potrójną platyną, a żywiołowe koncerty z jej udziałem przyciągają tłumy.

Po sukcesie debiutanckiego krążka Imany stworzyła swoją pierwszą ścieżkę dźwiękową do filmu „Sous les jupes des filles” (pol. „Spódnice w górę!”, polska premiera 3 października 2014 roku). Rezultatem jest dziewięć przepięknych piosenek, zainspirowanych przez losy 11 wyjątkowych kobiet. Płyta ze ścieżką dźwiękową ukazała się 17 czerwca 2014 roku. Imany przygotowała ją na prośbę reżyserki, Audrey Dana, która okazała się być wielbicielką jej głosu.

Płyta ze ścieżką dźwiękową ukazała się 17 czerwca 2014 roku. Imany przygotowała ją na prośbę reżyserki, która okazała się być wielbicielką jej głosu. “Najpierw chciała jedną piosenkę, a potem nieśmiało zapytała, czy może nie miałabym ochoty napisać całej ścieżki” – wspomina piosenkarka. “To było odważne z mojej strony, bo nigdy wcześniej tego nie robiłam”.
Rezultatem współpracy obu Pań jest dziewięć przepięknych piosenek, zainspirowanych przez losy 11 wyjątkowych kobiet. Które pragną, zdaniem Imany, jednego: “Bycia docenianymi i kochanymi”. Gorąco polecamy!Godzina: otwarcie drzwi 18:00, koncert: 20:00
Bilety: miejsca siedzące 130 zł normalne dostępne w bileteriach Empik i wszystkich punktach sieci Ebilet, Ticketpro, Eventim; bilety kolekcjonerskie 135 zł dostępne jedynie na www.Progresja.com oraz w Progresja Cafe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.