Facebook Google+ Twitter

Immortal Dreams, Gorgonzolla, Atom Heart zagrają w Żyrardowie

Lubisz ciężkie brzmienia? Zapraszamy na koncert Immortal Dreams (Żyrardów), Gorgonzolla (Warszawa) oraz Atom Heart (Warszawa) już 15 kwietnia w Centrum Kultury w Żyrardowie!

Plakat koncertu / Fot. mat. promocyjne

IMMORTAL DREAMS - HARD ROCK/ALTERNATIVE METAL/NU METAL


(https://www.facebook.com/ImmortalDreams)

Zespół Immortal Dreams z Żyrardowa istnieje od 5 lat. Trzon zespołu stanowią dwaj doświadczeni gitarzyści z Żyrardowa. Andrzej - basista i Piotrek "Śrubek" - gitarzysta znają się niemal od pierwszego dźwięku. Na pokładzie mają również klasycznie wykształconego perkusistę - Daniela i klawiszowca - Kamila. Bębniarz swobodnie miksuje style podczas występów, natomiast parapet zawieszony na szyi stanowi koncertowe wyzwanie pianisty. Daniel "Thiefu" - wokalista, ostatni nabytek składu, dołączył w tym roku z nowym materiałem. Poznaj ich na najbliższym koncercie!

Największe sukcesy zespołu to:
- wygrana podczas Festiwalu Lipa 2015 w Lipnie, gdzie został doceniony przez tak szacowne jury jak: Jarosław Szajerski basista zespołu Popovacula, Yach Paszkiewicz reżyser i współtwórca Festiwal Polskich Wideoklipów YACH FILM, Zbigniew Krzywański gitarzysta zespołu Republika, Sławomir Lewandowski.
- wygrana podczas Finału VI Free Art Fest from Poland w Częstochowie

We wrześniu 2014, zespół podjął się organizacji festiwalu rockowego w Żyrardowie, w październiku 2015 odbyła się II edycja Żyrock'a, a już trwają pierwsze ustalenia dotyczące Festiwalu Żyrock 2016.

GORGONZOLLA - ROCK/NU METAL/RAPCORE


(https://www.facebook.com/Gorgonzolla)

Dwa wokale - żeński i męski, mocne riffy, ciężka sekcja rytmiczna i szczery przekaz w języku polskim!
Tak można określić Gorgonzollę w kilku słowach, zespół powstał w 2009 roku a regularnie gra koncerty od 2013. Laureaci przeglądu Rykowisko 2015, supportowali takie zespoły jak Luxtorpeda i KSU. Lada moment światło dzienne ujrzy ich debiutancka płyta pod tytułem "Eksploatowani".

TELEDYSK ZESPOŁU PROMUJĄCY WYDAWNICTWO:
WOJNA Z SAMYM SOBĄ:
https://www.youtube.com/watch?v=aoju0zF6ZbM

ATOM HEART - HARD ROCK/BLUES ROCK


(https://www.facebook.com/atomheartofficial)

Zespół powstał w marcu 2015 w Warszawie, aby grać inspirowanego klasyką Hard Rocka z elementami bluesa. W czerwcu 2015 nagrali demo współpracując z Jankiem Łukomskim, które zyskało pozytywne recenzje min. od polskiego rockarea.eu oraz amerykańskiego Daily Heavy Metal News. Obecnie nagrywają płytę w warszawskim studiu Mandragora pod czujnym uchem Grzegorza Mukanowskiego. Ich album nagrywany jest klasyczną metodą na 'setkę', aby uchwycić żywego ducha zespołu oraz szczery, ciężki groove. Promocję płyty będą wspierać licznymi koncertami w Polsce oraz w Niemczech.

link do muzy: https://soundcloud.com/atom-heart-4

MIEJSCE: Centrum Kultury Żyrardów, Plac Jana Pawła II nr 3, Żyrardów
START: 18:30
WJAZD: 15 ZŁ

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/261530937511240

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.