Impel Gwardia Wrocław przegrała ze Stalą Mielec. Fotorelacja

W sobotę na własnym boisku we wrocławskiej hali Orbita, siatkarki Impel Gwardii Wrocław przegrały ze Stalą Mielec 2:3. Zacięta końcówka piątego seta, zdecydowała o zwycięstwie gości.

1 z 15 Następne zdjęcie
Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla zawodniczek Gwardii. Pierwszego seta wygrały 25:19. Fot. Jarosław Jakubczak

Komentarze (9):

Piotrze, czasem po porażce łatwiej jest odwrócić oczy i nie pokazać słabości. Często trudno jest podnieść głowę, gdy oczy pełne łez. Chociaż kiedyś przy wyniku 1:8 dla przeciwniczek, ściskając przeciwniczkom dłoń, patrzyłam im w oczy, ale nie zawsze, wszyscy, dają radę. Kobiety w dodatku.