Facebook Google+ Twitter

"Impresje Artystyczne 2012". Organizatorzy czekają na twoje zgłoszenie

Współautorzy: Marta Wróbel

Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych "Pro Omnibus", ogłasza nabór uczestników Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej - Impresje Artystyczne. Zgłaszać mogą się osoby potrafiące śpiewać i posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

 / Fot. Pro OmnibusImpresje Artystyczne mają na celu dokształcanie wokalne oraz promocję utalentowanych niepełnosprawnych piosenkarzy i muzyków.

XVI Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej Impresje Artystyczne 2012 odbędzie się głównie w Ciechocinku między 12 a 30 lipca 2012 roku. W jego ramach odbędą się również warsztaty wokalne i koncerty.

W części konkursowej festiwalu uczestnicy rywalizują w 2 kategoriach wiekowych: 6 – 14 lat i do 23 lat (na ostatni dzień terminu zgłoszeń czyli 15 lutego 2012 roku). Festiwal to 18 dni ciężkiej, aczkolwiek owocnej pracy. Impreza składa się z warsztatów oraz 5 koncertów z profesjonalną orkiestrą symfoniczną. W koncertach, jak i warsztatach, weźmie udział 50 niepełnosprawnych uczestników z Polski.

Laureat Grand Prix 2011- Szymon Borkowski / Fot. M. WróbelLaureaci festiwalu otrzymają nagrody finansowe za grand prix i za pierwsze miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymają dodatkowo dyplomy ukończenia warsztatów wokalnych i uczestnictwa oraz upominki. Organizator zapewnia w trakcie warsztatów oraz prób przed koncertami, fachową opiekę profesjonalnych muzyków i instruktorów. Udział w Impresjach jest nieodpłatny.

W regulaminie przewidziana jest też możliwość bezpośrednich przesłuchań "na żywo", potencjalnych kandydatów na uczestników Impresji. W zależności od okoliczności odbywać się to będzie w miejscu zamieszkania kandydata, w siedzibie Organizatora albo innym ustalonym miejscu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.