Facebook Google+ Twitter

Impresje Artystyczne 2014 w Ciechocinku czas rozpocząć

Współautorzy: Marta Wróbel

W Ciechocinku już słychać stukot kół walizek, a to za sprawą uczestników "Impresji Artystycznych", którzy zjechali z Polski na warsztaty zakończone koncertami. Wydarzenie organizuje Fundacja Pro Omnibus.

 / Fot. M. WróbelWłaśnie rozpoczął się XVIII Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej. 50 młodych artystów spotyka się na warsztatach muzycznych gdzie szkoli się artystycznie oraz może integrować się z innymi osobami niepełnosprawnymi.

"Impresje Artystyczne", odbywają się od 1996 roku. Pierwotnie organizowała je śp. Grażyna Świtała, a od 2002 roku robi to z powodzeniem fundacja Pro Omnibus.

Młodzi artyści po 2 tygodniach pracy będą mogli zaprezentować się publiczności zebranej w Parku Zdrojowym, podczas 2 koncertów konkursowych (w kategorii do 14 lat i powyżej 14 lat), koncercie galowym oraz koncercie pokonkursowym w Toruniu.

Wczorajszy dzień był dniem organizacyjnym, podczas którego następuje poznawania się wzajemnie, wspominanie i planowanie tego co się przez te przeszło dwa tygodnie wydarzy. Następne dni to już czas ciężkiej muzycznej pracy, więc tego co ta młodzież kocha najbardziej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.