Facebook Google+ Twitter

Impresje Artystyczne Młodzieży Niepełnosprawnej czas zacząć!

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Wczoraj do Ciechocinka zaczęli zjeżdżać młodzi utalentowani artyści. Rozpoczęły się warsztaty wokalne uczestników "XIII Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej Impresje Artystyczne 2009".

Spotkanie organizacyjne. / Fot. M. WróbelWczoraj, od samego rana, w Ciechocinku zrobiło się gwarno, ponieważ zaczęli się zjeżdżać podopieczni Fundacji Pro Omnibus. Każdy artysta jest zobowiązany do przyjazdu z opiekunem, który bierze odpowiedzialność za niego w czasie trwania warsztatów i koncertów. Wczorajszy dzień był przeznaczony na sprawy organizacyjne. Wieczorem odbyło się spotkanie wszystkich podopiecznych z władzami fundacji, instruktorami. Uczestnicy mogli się poznać nawzajem.

Dziś uczestnicy zaczęli przygotowania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy szkolili artystów w poprzednim roku. A są to: Ewa Lewandowska - laureatka Grand Prix festiwalu, Kasia Piasecka, Agnieszka Brząkalik, Agnieszka Olszewska, nowym instruktorem jest Mateusz Ziółko uczestnik programu "Mam talent".

Warsztaty wokalne razem z koncertami potrwają od 16 lipca do 2 sierpnia 2009 roku. Z przyczyn niezależnych od organizatorów zmieniło się miejsce koncertów. Odbywać się one będą w Aleksandrowie Kujawskim przy ogromnym wsparciu tamtejszych władz. Od poniedziałku młodzież rozpocznie, oprócz warsztatów z instruktorami, próby z 25-osobową orkiestrą pod dyrekcją Marka Czekały.

Po raz kolejny serwis Wiadomosci24.pl sprawuje patronat medialny nad przedsięwzięciem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

będzie wiele różnych rzeczy :-) :-) Postaramy się wam pięknie wszystko zrelacjonować :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i super, ze znowu dla młodziezy i dzieci niepełnosprawnych cos sie robi.
Mam nadzieje, że bedzie sporo relacji z tego co dzieje sie i bedzie sie działo w aleksandrowie Kujawskim. Piszcie, piszcie dziewczyny!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.