Facebook Google+ Twitter

Impreza house w hołdzie Lechowi Kaczyńskiemu

W Chicago odbyła się 29 kwietnia impreza z cyklu "World House Tour", poświęcona pamięci zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Na promującym plakacie znalazła się półnaga Joanna Krupa na tle białego orła.

Plakat "World House Tour" / Fot. CrescendoJak informuje poral Pardon.pl imprezę w chicagowskim klubie Crescendo zorganizowano pod hasłem: "All the way from sexy Poland". Całe wydarzenie zadedykowano Lechowi Kaczyńskiemu. Na plakacie widniał napis: "Special tribute to the life of Lech Kaczynski" (pol. "Specjalny hołd życiu Lecha Kaczyńskiego").

Amerykańską Polonię oburzył plakat promujący wydarzenie. Na tle polskiego herbu, widnieje półnaga Joanna Krupa. Popularna w Stanach polska modelka, szybko zaprotestowała przeciwko użyciu jej wizerunku. Organizatorzy nieco zmodernizowali plakat, dostępny na oficjalniej stronie klubu ( clubcrescendo.com). Mimo usunięcia zdjęcia modelki, nazwa "All the way from sexy Poland", przy jednoczesnym zaznaczeniu, że jest to impreza upamiętniająca życie Lecha Kaczyńskiego, pozostała.

Sprawę tę opisały polskie brukowce: "Fakt" i "Super Ekspress". Skupiły się one na podkreśleniu cierpień i upokorzeń Krupy, mniej na absurdalności całej sytuacji. Ciężko wyobrazić sobie żałobny nastrój imprezy, rozkręcanej przez zachęcających do zabawy DJ-ów. To się nazywa "amerykańska promocja" - nieważne jak mówią, ważne żeby mówili.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Ubolewanie" po amerykańsku? ; )) Kobieta dobra na wszystko: na życie -miłość -młodość -starość -radość - łzy- pracę i śmierć!
I jak tu je nie kochać? ; )) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.