Facebook Google+ Twitter

Impreza z alkoholem, czy bez? Zobacz różnicę [wideo]

Choć o zgubnym oddziaływaniu alkoholu na organizm człowieka napisano już chyba wszystko, to i tak każdego dnia miliony ludzi na całym świecie po niego sięga.

Impreza z alkoholem, czy bez? Zobacz różnicę. / Fot. Print ScreenChoć o zgubnym oddziaływaniu alkoholu na organizm człowieka napisano już chyba wszystko, to i tak każdego dnia miliony ludzi na całym świecie po niego sięga.
Zdaniem zwolenników alkohol zmniejsza objawy zmęczenia, rozluźnia, poprawia nastrój, obniża poziom lęku, napięcia, dodaje odwagi. Wszystko to prawda, pod warunkiem, że spożywany jest w celach towarzyskich, a jego ilość nie przekracza zalecanych terapeutycznych dawek.

Poniższy filmik, w humorystyczny sposób ukazuje różnice między dwoma jakże odmiennymi stanami naszej świadomości. Impreza z alkoholem, czy bez?... Wybór należy do ciebie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Gratuluję zatem silnej woli:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy alkohol to demon? Nie. Prohibicja (przykład USA) była gorsza niż zmuszanie do picia reklamami i złym przykładem szególnie rodziców. Osoby nadużyjące alkohol mogły być lepszymi obywatelami niż abstynenci... podobnie imprezy bezalkoholowe mogły byc tragiczniejsze od alkoholwych. Autor tego komentarza był abstynenetem od 1999 roku i oby pozostał nim na zwasze więc z autopsji stwierdził, że lepiej żyje się bez spożywania alkoholu jednak uważa, że demonizowanie go także jest złem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.