Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6021 miejsce

Imprezowa Noc Ucznia w klubie Organica w Sopocie

Na 30 zapytanych osób tylko 2 nie miały pojęcia, czym jest "Imprezowa Noc Ucznia" oraz gdzie i kiedy się odbywa. Jest to kolejna impreza tematyczna zorganizowana w klubie Organica w Sopocie.

Plakat ogólnodostępny, ze strony imprezalicealisty.pl / Fot. imprezalicealisty.pl "Imprezowa Noc Ucznia" to pomysł zespołu "Impreza licealisty", który zrealizowali w jednym z ciekawszych klubów w Sopocie - w Organice, 14 października.

Pytaniem, które zadawali sobie organizatorzy, wybierając tematykę, było: "Skoro nauczyciele mają swoje święto, to dlaczego uczniowie mają być gorsi?". Duża liczba klubowiczów sprawiła, że było dużo partnerów do tańca.

Dobra muzyka, tania oferta na barze, kreatywna fabuła oraz ciekawe towarzystwo sprawiły, że jako reporter serwisu Wiadomosci24.pl oceniam pozytywnie tę imprezę.

Na stałe pracuje sześcioro pracowników, którzy zapewnili nam doskonałą obsługę. Imprezy tematyczne organizowane są przy każdej możliwej okazji. Zarząd jest otwarty na propozycje, tak więc relacje z imprez będą pojawiały się w serwisie Wiadomości24.pl.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.