Facebook Google+ Twitter

Imprezy świąteczne zorganizowane przez fundację "Promień Słońca"

Na terenie Legionowa fundacja "Promień Słońca" zorganizowała kilka imprez integracyjnych. Sponsorowało je miasto i lokalna gazeta.

Obraz pt. "Święty Mikołaj" namalowany na drewnie przez "Warszawskiego Nikifora". / Fot. Marek KraussPrzed 16 grudnia 2010 roku przyjechała grupa uczniów ze szkoły prywatnej im. Jana Pawła z Legionowa, której właścicielką jest żona aktora Artura Żmijewskiego (znaniego m.in. z filmu "Ojciec Mateusz"). Goście z uczniami niepełnosprawnymi malowali obrazy świąteczne, a do pomocy właczył się artysta-malarz "Warszawski Nikifor".

16 grudnia 2010 roku na terenie nowoczesniego ratusza w Legionowie odbył się wielki kiermasz swiąteczny, na którym prezentowano wyroby wykonane przez uczniów oraz przez "Warszawskiego Nikifora". Dochód ze sprzedaży przeznaczono na fundację "Promień Słońca". Wielkim hitem był koncert z udziałem dzieci - śpiewanie kolęd.

22 grudnia 2010 roku na terenie Powiatowego Zespołu Szkół w Legionowie odbył się spektakl teatralny dot. narodzenia Chrystusa. W wydarzeniu wzięła udział młodzież niepełnosprawna. Po występie goście specjalni oraz "Warszawski Nikifor" zasiedli wspólnie do wigilijnej kolacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

alfa
  • alfa
  • 29.12.2010 13:36

Żona Artura Żmijewsjiego nie jest włąscicielką szkoły Jana Pawła II, ale współwłaścielką i nie grupa uczniów a cała szkoła Jana Pawła II oraz Gimnazjum Językowego na czele pani Dyrektor Heleny Olkuckiej, która parę lat temu wymyśliła kiermasz i wraz ze swoimi uczniami, nauczycielami i całą społecznością PZS z Jagiellońskiej angażują się, by zebrać pieniądze na podopiecznych Fundacji. Kiedy doczekamy się rzetelnych dziennikarzy, którzy będą pisać prawdę ?!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.