Facebook Google+ Twitter

Imprezy świąteczne zorganizowane przez fundację "Promień Słońca"

Na terenie Legionowa fundacja "Promień Słońca" zorganizowała kilka imprez integracyjnych. Sponsorowało je miasto i lokalna gazeta.

Obraz pt. "Święty Mikołaj" namalowany na drewnie przez "Warszawskiego Nikifora". / Fot. Marek KraussPrzed 16 grudnia 2010 roku przyjechała grupa uczniów ze szkoły prywatnej im. Jana Pawła z Legionowa, której właścicielką jest żona aktora Artura Żmijewskiego (znaniego m.in. z filmu "Ojciec Mateusz"). Goście z uczniami niepełnosprawnymi malowali obrazy świąteczne, a do pomocy właczył się artysta-malarz "Warszawski Nikifor".

16 grudnia 2010 roku na terenie nowoczesniego ratusza w Legionowie odbył się wielki kiermasz swiąteczny, na którym prezentowano wyroby wykonane przez uczniów oraz przez "Warszawskiego Nikifora". Dochód ze sprzedaży przeznaczono na fundację "Promień Słońca". Wielkim hitem był koncert z udziałem dzieci - śpiewanie kolęd.

22 grudnia 2010 roku na terenie Powiatowego Zespołu Szkół w Legionowie odbył się spektakl teatralny dot. narodzenia Chrystusa. W wydarzeniu wzięła udział młodzież niepełnosprawna. Po występie goście specjalni oraz "Warszawski Nikifor" zasiedli wspólnie do wigilijnej kolacji.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

alfa
  • alfa
  • 29.12.2010 13:36

Żona Artura Żmijewsjiego nie jest włąscicielką szkoły Jana Pawła II, ale współwłaścielką i nie grupa uczniów a cała szkoła Jana Pawła II oraz Gimnazjum Językowego na czele pani Dyrektor Heleny Olkuckiej, która parę lat temu wymyśliła kiermasz i wraz ze swoimi uczniami, nauczycielami i całą społecznością PZS z Jagiellońskiej angażują się, by zebrać pieniądze na podopiecznych Fundacji. Kiedy doczekamy się rzetelnych dziennikarzy, którzy będą pisać prawdę ?!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.