Facebook Google+ Twitter

Improwizuj z Kabaretem PUK

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-03-12 17:41

Już 20 marca odbędzie się specjalna edycja warsztatów improwizacyjnych z Kabaretem PUK! Impreza poprzedza VIII edycję Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS w Krakowie.

VIII edycja Festiwalu Przedsiębiorczości zbliża się wielkimi krokami. W ramach przygotowań do niego, Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na warsztaty improwizacji prowadzone przez Kabaret PUK. To wyjątkowa okazja bezpłatnego uczestnictwa w tak wartościowym szkoleniu. Event godny przedsmaku BOSSa.

Warsztaty improwizacji kabaretowej, prowadzone przez Kabaret Puk, są jednocześnie warsztatami rozwoju osobistego, zdobywaniem umiejętności wystąpień publicznych, jak również doskonałym sposobem na relaks. Doświadczeni improwizatorzy wprowadzą uczestników w tajniki sztuki improwizacji, która jest doskonałym i nowatorskim sposobem ćwiczenia umiejętności interpersonalnych i społecznych. Zajęcia otwierają na sytuacje nietypowe i uczą jak szybko podejmować decyzje i odpowiednio precyzować myśli. To umiejętności znacząco przyczyniające się do osiągnięcia sukcesu!

Doświadczenie sceniczne nie jest wymagane. Mogą w nich uczestniczyć zarówno młodzi adepci sztuki kabaretowej jak i wszyscy, którzy chcą poznać tajemnice tworzenia takich programów, jak znane amerykańskie show komediowe Whose Line Is It Anyway, podnieść umiejętności współpracy i komunikacji w grupie, dowiedzieć się jak ćwiczyć spontaniczność i kreatywność, jak również poznać tajniki pracy kabareciarza. Podczas warsztatów można nauczyć się podstawowych technik improwizacji niezbędnych w życiu prywatnym, na scenie i w biznesie. Uczestnicy dowiedzą się również jak przełamywać autocenzurę i tremę.

Na zajęciach zaprezentowane zostaną gry ćwiczące kreatywność i koncentrację, a także ćwiczenia na integrację i współpracę w grupie. Niezwykle cenną częścią jest też warsztat komunikacji i pracy w zespole oraz liczne ćwiczenia pobudzające wyobraźnię. Świetna zabawa gwarantowana!

Mocnym punktem warsztatów są prowadzący - członkowie krakowskiego Kabaretu PUK.
To ciekawe osobowości sceniczne, założyciele jednej z pierwszych grup improwizujących w Polsce – AD HOC. Spotkanie z nimi z pewnością będzie inspirującym przeżyciem.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 14 osób. W celu wyłonienia najbardziej zainteresowanych, przeprowadzona zostanie mini-rekrutacja: należy napisać krótki dialog w stylu klasycznych dowcipów, zaczynając od kwestii „-Puk, puk.” i wysłać go na adres: w.busz@sfbcc.org.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 17 marca o godzinie 23:58. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną poinformowani o dostaniu się na warsztat drogą telefoniczną i mailową, dlatego należy załączyć też numer telefonu!

termin: niedziela, 20 marca 2011, godzina 11:00 – 15:00
inwestycja: 0 zł
organizatorzy: Vivid Studio w ramach Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS

Barbara Wysoczańska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.