Facebook Google+ Twitter

Impuls bez barier - świat osób z SM

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-15 21:08

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego (PTSR) otwiera pierwszą edycję konkursu, którego celem jest podnoszenie wiedzy i świadomości społecznej związanej ze stwardnieniem rozsianym w sposób, który zwiększa akceptację społeczną osób chorych.

To dzięki dziennikarzom zmienia się postrzeganie ludzi dotkniętych tą ciężką chorobą, podnosi się wiedza o ich codziennych problemach, braku odpowiedniej opieki medycznej.

W konkursie mogą brać udział dziennikarze wszystkich mediów zarejestrowanych w Polsce. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie zgłoszenia do 30 kwietnia 2010 r. Zgłoszony materiał musi zostać opublikowany między 27 maja 2009 r. a 30 kwietnia 2010 r., a jego tematyka musi bezpośrednio wiązać się z sytuacją osób z SM w Polsce.

Jury konkursowe przyzna po jednej nagrodzie w każdej z kategorii: materiał prasowy, materiał radiowy, materiał telewizyjny, materiał internetowy. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 27 maja 2010 r., w Światowym Dniu Chorych na Stwardnienie Rozsiane.

Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, działające na rzecz osób chorych na SM w Polsce.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej /www.ptsr.org.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.