Facebook Google+ Twitter

In Extremo już za 3 tygodnie w klubie Progresja!

Już 19 października 2013 na jedynym koncercie w Polsce wystąpi niemiecki zespół IN EXTREMO.

 / Fot. Materiały prasowePochodzący z Berlina muzycy założyli w 1995 roku zespół, który dziś uznawany jest za jedną z najważniejszych folk-metalowych formacji na świecie. IN EXTREMO rozpoczyna jesienią trasę koncertową, promującą nowy album “Kunstraub”, który dokładnie dzisiaj trafił do sprzedaży.
W roli supportu wystąpi młody, doskonale zapowiadający się zespół SOPOR, który współtworzył widowisko i wydawnictwo “Kolory Nadziei” (www.kolorynadziei.pl)

19 października 2013
Warszawa
Klub Progresja – ul. Kaliskiego 15A
wejście od 19:00, początek koncertu 19:45
bilety w cenie 100 zł przedsprzedaż (110 zł w dniu koncertu) dostępne w sieci Ticketpro oraz Eventim.

Niepowtarzalny styl grupy powstał IN EXTREMO poprzez połączenie tradycyjnych metalowych brzmień z muzyką średniowieczną czy ludową - wykorzystują instrumenty takie jak dudy średniowieczne, lira korbowa harfa i inne. W ich repertuarze znalazły się znane średniowieczne utwory pochodzące z Carmina Burana (Nymphenzeit, Omnia Sol Temperat, Totus Floreo) oraz ówczesnej poezji jak np. Palestinalied czy Herr Mannelig. Z czasem zespół stworzył również własny materiał po niemiecku. Grupa tworzyła ścieżkę dźwiękową do pierwszej i drugiej części gry komputerowej Gothic. Dotychczas muzycy występowali trzykrotnie w Polsce – na Płock Cover Festival 2010 na Metalfest 2012 oraz na Przystanku Woodstock 2012. 19 października fani będą mieli pierwszą okazję zobaczyć ich na klubowej scenie!
Tutaj można zobaczyć klip In Extremo do utworu “Kuss Mich” -

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.