Facebook Google+ Twitter

Inauguracja Juventus Soccer Schools w Kątach Wrocławskich

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-09-08 13:17

Od 1 października wystartuje nowa Akademia Juventus Soccer Schools w Kątach Wrocławskich.

Do udziału w zajęciach sportowych, prowadzonych przez kadrę wykwalifikowanych trenerów, mogą już teraz zgłaszać się dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Pierwsze regularne zajęcia rozpoczną się w październiku i odbywać się będą w nowoczesnej Hali Sportowo-Widowiskowej oraz w nowo wybudowanej Sali Gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich.

Młodzi zawodnicy będą mieli możliwość szlifowania swoich piłkarskich umiejętności w ramach programu szkoleniowego zgodnego z najwyższymi światowymi standardami, prowadzonego obecnie w 14 krajach na świecie oraz w 8 Akademiach JSS w Polsce.
Wszystkich zainteresowanych, w szczególności całe rodziny zapraszamy na uroczystą inaugurację Akademii Piłkarskiej Juventus Soccer Schools, organizowaną wspólnie z Gminą Kąty Wrocławskie, w czasie której będzie można nie tylko uzyskać informacje na temat działalności Akademii Piłkarskiej, ale przede wszystkim wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowym oraz skorzystać z innych atrakcji.

Inauguracja odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 września, w godz. 10.00 – 14.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej, przy ul. Brzozowej 4 w Kątach Wrocławskich. Wstęp bezpłatny. Na przybyłych czekać będzie moc sportowych emocji, takich jak Mistrzostwa Juventus Soccer Schools (turniej piłki nożnej) oraz inne wspaniałe atrakcje.

W programie inauguracji m.in.:
• Turniej piłki nożnej - Mistrzostwa Juventus Soccer Schools
• Trening pokazowy z udziałem trenerów Juventus Soccer Schools
• Konkursy indywidualne dla całej rodziny
• Loopy’s World - Zabawy i kolorowanki dla najmłodszych
• Liczne atrakcje i niespodzianki dla wszystkich fanów Juventus Soccer Schools.

Mistrzostwa Juventus Soccer Schools w Piłce Nożnej przewidziane są dla dzieci w wieku 9-11 lat. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 11.09.2014 drogą telefoniczną (793 110 250) lub pocztą elektroniczną na adres: akademia.katywroclawskie@jsspolska.pl.

Szczegółowe informacje o JSS Polska na stronie: www.jsspolska.pl
(Agnieszka Zięba)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.