Facebook Google+ Twitter

Incentive Planet nominowany do "Lider Przedsiębiorczości"

„LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROKU” to konkurs organizowany od 1994 roku w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości.

„LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROKU” to konkurs organizowany od 1994 roku w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości. Tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” nadawany w ramach konkursu promuje szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamicznie rozwijające się firmy handlowe, produkcyjne i usługowe oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym jednostki samorządu terytorialnego. Wyróżnienie otrzymuje corocznie jedynie kilkanaście najlepszych firm.

Tegoroczny konkurs stanowi integralną część Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Potęga rozwoju - rozwój do potęgi. Drogi MSP po kapitał”

Przyznanie takiego wyróżnienia odbywa się na zasadzie dwustopniowej kwalifikacji, w której szczegółowo brane są pod uwagę osiągnięcia firmy oraz wpływ ich dokonań na rozwój sektora MiŚP.

„Jest nam niezmiernie milo, że firma Incentive Planet Sp. z o. o została wyróżniona i nominowana już pod raz drugi do tego tytułu. Cieszymy się bardzo, że rynek docenia nasz Portal www.incentiveplanet.pl i mamy szansę być nagrodzeni za stworzenie i wdrożenie narzędzia służącego do samodzielnego planowania i kalkulowania wyjazdów grupowych.” – powiedziała Dyrektor Zarządzająca Portalem Pani Elżbieta Atkinson.

Uroczyste wręczenie wyróżnień: Statuetek i Dyplomów „Lidera Przedsiębiorczości Roku” nastąpi w dniu 29 października 2014 roku.

Organizator
Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw,
Warszawska Giełda Papierów Wartościowych
Partner
Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Patronat nad konkursem
Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego
( W TRAKCIE UZGODNIEŃ)


Wkrótce więcej na www.incentiveplanet.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: turystyka PR MICE


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.