Facebook Google+ Twitter

Incydent w Dąbrowie Górniczej. Wyborcy zwożeni do lokali autobusami

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2010-12-05 13:23

W Dąbrowie Górniczej walka o wyborców trwa nawet w dniu wyborów. Zwolennicy jednego z kandydatów zwożeni są do lokali wyborczych autobusem.

Taki właśnie "wyborczy" autobus na zlecenie kandydata, który przegrał w I rundzie walkę o fotel prezydenta w Dąbrowie Górniczej, a teraz wspiera niedawnego konkurenta przywiózł po godz. 10 do lokalu wyborczego przy ul. Ofiar Katynia w dzielnicy Strzemieszyce około 30 osób.

Była sprawdzana lista obecności, po czym kiedy wszyscy się odliczyli, udali się na głosowanie. Potem wszyscy zostali odwiezieni do miejsca zamieszkania, czyli bloków i domów przy ul. Hotelowej. Ta dziwna wycieczka wzbudziła jednak podejrzenie członków komisji wyborczej, którzy wezwali policjantów. Kiedy udało im się dotrzeć do autobusu wyborcy już wysiedli, ale kierowca potwierdził, że dostał zlecenie wyjazdu od niedawnego kandydata. Sprawą zajmie się teraz policja.

PAS

Czytaj więcej w serwisie: Dziennik Zachodni

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Pod rządami
  • Pod rządami
  • 05.12.2010 17:32

Pod rządami Mc Donalda takie zachowania staną si normą. Społeczeństwo trzeba wziąć za pysk i zorganizować! PRL bis będziemy mieli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre! Powinni organizować takie wycieczki nie tylko z pobliskich ulic, ale i z Niemiec i Angli. "Bezpłatny przejazd do Polski w zamian za głos- korzyścią obopólną", mógły brzmieć kolejny lozung.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W kraju, w którym panuje anarachia i bezsilność władzy, wszystko może się zdarzyć, zwłaszcza kiedy walczy się o życiodajne koryto.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe, czy zdąży przed końcem wyborów :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.