Facebook Google+ Twitter

Independent Dub Day we Wrocławiu

Wczorajszej nocy we Wrocławiu zabrzmiały mocne basy, na scenie wystąpiły takie kapele jak Igor Boxx, Wszystkie Wschody Słońca, Adrian Sherwood oraz inne gwiazdy tego rodzaju muzyki. Independent Dub Day to pierwszy festiwal muzyki dub w Polsce.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Jako pierwszy wystąpił zespół Igor Boxx. Fot. Anna Kusak
Jako pierwszy wystąpił zespół Igor Boxx. Fot. Anna Kusak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Droga Renato:

Po pierwsze.... to nie jest recenzja!!! Widzę, że Ty się znasz o wiele lepiej na muzyce i chwała Ci za to. Ja aż tak się nie znam, więc recenzji nie piszę, bo wiem, że nie potrafiłabym tego zrobić. Ja fotografuję, jak jeszcze nie zauważyłaś.

Po drugie nie skrytykowałam tego festiwalu, więc nie wiem, czemu rzucasz się na mnie, jak na jakąś ofiarę. Wyczytałaś to, co chciałaś wyczytać.

Rozgrzać publiczność, to znaczy, żeby chociaż wystukiwali rytm nogą. Niestety tego nie było. Domyślam się też dlaczego. Wcale nie dlatego, że koncert był kiepski, a dlatego, ze pierwszy artysta na scenie zawsze ma najtrudniej. Niestety wszystkiego opisać nie mogę, bo to nie jest recenzja!

Wybacz, ale chodzę na wiele festiwali i koncertów alternatywnych, bo jakoś to mnie pociąga bardziej i czasami publiczność jest większa, czasami mniejsza. Tym razem była mniejsza i nie wiem, czy taka miała być, bo ja miałam wrażenie, że organizatorzy spodziewali się jednak więcej ludzi.

A co do szaty czyli sali z pięknym oświetleniem, to ta była, mimo, że jak napisałaś ta muzyka tego nie wymaga. Wytwórnia Filmów Fabularnych jest akurat miejscem, gdzie się robi komercyjne koncerty, więc nie mów mi, ze specjalnie takie miejsce wybrano, bo mam wrażenie, że nie wiesz, o czym mówisz. A gdzie ja napisałam, że mi się nie podobało? Nie wkładaj mi w usta słów, których nie użyłam.

Co do Igor Boxx to być może masz rację, że się pomyliłam, nie jestem znawcą tak, jak Ty. Tym bardziej, że organizatorzy sami w rozpisce użyli tej nazwy. Błędnie? Pewnie tak, wybacz jakoś się nie domyśliłam.

A do własnego zdania chyba prawo mam? No chyba, ze tylko Ty jako znawca tego rodzaju muzyki masz monopol na wypowiedzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ania jak zwykle na bieżąco w koncertowym Wrocławiu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.