Facebook Google+ Twitter

Indiana Jones bez Harrisona Forda? To raczej niemożliwe

Producenci piątej części Indiany Jonesa twierdzą, że bez Harrisona Forda film nie powstanie.

 / Fot. materiały prasoweProducenci wciąż mówią o piątej części przygód Indiany Jonesa, która kiedyś wreszcie powstanie. Pytanie tylko, czy obecnie 73-letni Harrison Ford może jeszcze wiarygodnie odegrać postać słynnego archeologa? Chyba będzie musiał, bo bez niego film nie powstanie. Tak mówią producenci.

W zeszłym roku media obiegła plotka, że "Indiana Jones" podąży serią Jamesa Bonda, czyli w rolę tytułową zaczną się wcielać inni aktorzy. Szybko pojawiły się spekulacje, kto mógłby zastąpić Harrisona Forda w roli tytułowej. Jak się okazuje, zmiany aktora jednak nie będzie. Wszelkie plotki na ten temat dopiero teraz uciął Frank Marshall, producent serii.

- Jest wiele plotek na ten temat. Nie mieliśmy jeszcze nawet okazji, żeby przysiąść i porozmawiać o kolejnej części filmu - powiedział Frank Marshall w wywiadzie dla magazynu "Total Film" i dodał: - Na pewno nie pójdziemy drogą Jamesa Bonda, gdzie inną postać zaczniemy nazywać Indianą Jonesem. Na razie tyle tylko wiadomo na temat piątej części "Indiany Jonesa". Harrison Ford prawdopodobnie więc powrócili w tej roli, ale trudno oczekiwać, żeby powtarzał w filmie wyczyny z oryginalnej trylogii, a nawet z późniejszego "Królestwa Kryształowej Czaszki".

Bardzo możliwe, że dr Jones będzie w piątym filmie zaledwie postacią poboczną, a stery przejmie jakaś inna postać.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.