Facebook Google+ Twitter

Indiańskie lato i azjatyckie klimaty

W Warszawskim Club Level odbyła się kolejna edycja cyklu Metamorfozy. Główną atrakcją wieczoru był pokaz mody projektantki Maschy.

Autorka pokazu ma za sobą prezentacje na targach w Paryżu. – Swoje projekty kieruję do kobiet, które chcą podkreślić europejski, pragmatyczny styl, jednocześnie nie porzucając nuty zmysłowości i tajemniczości orientu – mówi o przygotowanych kolekcjach.
Pierwsza pod nazwą „Indiana Summer” była już prezentowana w Paryżu na targach TEXWORLD we wrześniu ubiegłego roku. Kolekcja odzwierciedla światowe trendy w modzie oraz kreuje style noszone latem obowiązujące w 2006 roku. Wszystkie modele zostały wykonane ręcznie, co dodatkowo przydaje im wartości i smaku.
Druga kolekcja pod nazwą „Asiatic Night of Europa” została uszyta ze wspaniałych wełen, wełen z dodatkiem kaszmiru, jedwabi z dodatkiem lnu i bawełny oraz różnorodnych dzianin. Wszystkie tkaniny pochodzą z Włoch, są ręcznie haftowane i ozdobione koralikami i cekinami. Kreacje Mashy podkreślały kobiecość, ale z drugiej strony nie było w nich zbędnego przepychu.
– W dobie dzisiejszej globalizacji, chcę szczególnie podkreślić szczere zainteresowanie i indywidualne podejście do każdej klientki, zwracając uwagę na jej indywidualny styl i propozycje, jakie oferuje ona sama – mówi Mascha.
Kreacje prezentowały modelki z Agencji Pure Models. Makijaż wykonały Małgorzata Górska i Anna Cichoń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.