Facebook Google+ Twitter

Indie: Największy w Azji salon lotniczy

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-02-11 07:12

W Bengaluru w południowych Indiach rozpoczyna się największy w Azji salon lotniczy „Aero India 2009". Obecni są wystawcy z 70 krajów, także z Polski.

Salon lotniczy jest organizowany w Indiach w Bengaluru co dwa lata. Swoje produkcje z zakresu lotnictwa wojskowego oraz dziedzin z nim zawiązanych pokazują najwięksi producenci z całego świata. Obecne są wiodące firmy produkujące samoloty wojskowe.

W tym roku w czasie trwającego pięć dni salonu prezentowane będą najnowocześniejsze modele myśliwców wielozadaniowych ze Stanów Zjednoczonych, Rosji oraz krajów Unii Europejskiej. Indie rozpiszą w najbliższym czasie wielomilionowy przetarg na dostawę 126 wielozadaniowych samolotów bojowych i udział w tragach Bengaluru jest dla ich producentów okazją do publicznego zaprezentowania swych konstrukcji.

Do Bengaluru przyjechało także kilka polskich firm. Prezentują swoją ofertę między innymi w stoisku grupy Bumar oraz z centrali handlowej Cenzin. Polska reklamuje na targach wyroby związane z obsługą lotnictwa wojskowego, łącznością oraz obroną przeciwlotniczą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.