Facebook Google+ Twitter

Indie: Ostrzeżenia przed atakami terrorystycznymi

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-09-19 07:22

Cztery kraje ostrzegają swych obywateli przed podróżami do Indii z powodu zagrożenia atakami terrorystycznymi. Ostrzeżenia zostały opublikowane w czasie rozpoczynającego się w Indiach okresu świąt i festiwali.

Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania oraz Izrael zwracają uwagę swym obywatelom, by podczas podróży do Indii zachowali szczególną ostrożność i rozwagę. Resorty spraw zagranicznych tych krajów uważają, że w Indiach istnieje obecnie znaczne zagrożenie atakami terrorystycznymi, których celem mogą być obcokrajowcy przebywający w tym kraju. Władze izraelskie przypominają swym obywatelom, by szczególną ostrożność zachowywali w miejscach, gdzie przebywa wielu cudzoziemców.

Ostrzeżenia opublikowane przez władze czterech krajów wskazują na niebezpieczeństwo przeprowadzania ataków terrorystycznych podczas ogromnych zgromadzeń religijnych w trakcie rozpoczynającego się właśnie w Indiach okresu hinduistycznych uroczystości świątynnych. Władze indyjskie nie potwierdzają oficjalnie większego zagrożenia aktami terroru, ale wprowadzają podczas uroczystości wzmożone środki bezpieczeństwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.