Facebook Google+ Twitter

Indios Bravos 14 grudnia zagra w Stodole

Piotr Banach - gitarzysta i założyciel Indios Bravos zagra kolejny koncert w klubie Stodoła w Warszawie. Publiczność zostanie zabrana w podróż po jamajskich klimatach.

 / Fot. Materiały prasowePo niezwykle udanym kwietniowym koncercie, zespół Indios Bravos ponownie zagości na scenie klubu Stodoła! Muzycy odwiedzą klub w połowie grudnia, prezentując nie tylko swój dotychczasowy dorobek, ale także materiał z najnowszego krążka, nad którym obecnie pracują.

Historia zespołu sięga do roku 1997, kiedy to Piotr Banach, założyciel grupy Indios Bravos, a wcześniej Hey, poznał wokalistę Piotra ‘Gutka’ Gutkowskiego, powiązanego wcześniej ze środowiskiem hip-hopowym. Zespół ma na koncie pięć albumów studyjnych, a kolejny jest w drodze. Ich muzyka to mieszanka reggae i bluesa, doprawiona rockowymi klimatami. Prawdopodobnie i tym razem Indios Bravos wypełni Stodołę ciepłem jamajskich brzmień i rozgrzeją swoją publiczność w ten zimowy wieczór.

14 grudnia, godz. 19:00

Bilety w cenie: 40 pln - przedsprzedaż oraz 47 pln w dniu koncertu do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);
Sprzedaż internetowa:
www.stodola.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.