Facebook Google+ Twitter

Industriada - Święto Szlaku Zabytków Techniki

12 czerwca rusza wielkie święto techniki. Rozpocznie się pierwsza Industriada, czyli Święto Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego.

 / Fot. Materiał promocyjnyNa terenie 23 miast, od Częstochowy przez Górny Śląsk i Zagłębie po Żywiec, w czterdziestu miejscach, uznanych za zabytki techniki i związanych z historią regionu 12 czerwca odbywać się będzie I Industriada. A jest co zwiedzać, gdyż obiekty na szlaku przedstawiają niemałą wartość historyczną i architektoniczną.

Jak zapowiadają organizatorzy: "Industriada to koncerty, wystawy, zawody sportowe, prezentacje, wykłady i degustacje. Specjalnie na tę okazję uruchomione zostaną stare maszyny, a pracownicy założą historyczne stroje. Industriada to także wiele konkursów z nagrodami i zabaw dla dzieci.

Industriada 2010 to 6 mega zobotów ( czyli robotów zabytkowych), ale i średnich oraz Zbierz do tego paszportu 5 różnych pieczątek z dowolnych obiektów na Szlaku, wymyśl hasło reklamujące przez Ciebie obiekt i weź udział w konkursie. / Fot. Materiał promocyjnymniejszych, zwiedzanie niemalże przez 24 godziny, ponad 30 godzin pokazów filmowych, 33 koncerty, w tym jedna opera, konkursy dla osób w wieku od 0 do 100 lat, 100 tys. litrów wody, 1 tona grillowanych pyszności, blisko 300 godzin wydarzeń i atrakcji, nieskończona ilość pozytywnej energii."


Kto zaliczy w tym dniu 5 różnych obiektów na Szlaku i udokumentuje to pieczątkami w specjalnym paszporcie weźmie udział w konkursie.

Więcej na www.industriada.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo fajny konkurs, tym bardziej opłaca się zwiedzić Szlak Zabytków Techniki :) Świetna sprawa. Może też się wyrobię :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.