Facebook Google+ Twitter

Infinity Ward umiera, nadal będzie się "kruszyć"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-04-18 11:17

Anonimowe, choć bliskie developerowi, źródło przekazało serwisowi Kotaku ciekawe informacje. Tajemniczy informator uważa, iż Infinity Ward jest martwe i w przyszłości nadal będzie się “kruszyć” (ze studia odchodzą kolejne osoby).

Anonimowe, choć bliskie developerowi, źródło przekazało serwisowi Kotaku ciekawe informacje. Tajemniczy informator uważa, iż Infinity Ward jest martwe i w przyszłości nadal będzie się “kruszyć” (ze studia odchodzą kolejne osoby).

“Nigdy nie wiedzieli, że to nadejdzie. Nie mogli uwierzyć w to, co się dzieje. Na początku dali nam jakieś bzdury o wypłacie wszystkich pieniędzy należnych nam za wcześniejszą dokładność. (…) Zwolnili [Activision] dwóch najbardziej niesamowitych liderów, jakich kiedykolwiek widziałem, a następnie obiecali nam dużo pieniędzy,…nic nie mogą zrobić, aby zdobyć nasze zaufanie i szacunek. (…) “IW, jak wiesz, “nie żyje”… i nadal będzie się kruszyć. Jest więcej weteranów, którzy na pewno będą chcieli odejść.”

Rzeczywiście sytuacja jest mocno napięta, a pozbycie się czołowych postaci, nic nie dało. Fakt, pieniądze to nie wszystko, liczy się duch zespołowości, poczucie bycia jedną drużyną. Przyszłość studia, jeszcze niedawno tak potężnego, rysuje się w ciemnych barwach.

Infinity Ward odpowiedziało na wczorajsze wypowiedzi anonimowej osoby, które poznaliśmy w materiale Kotaku. Kierownictwo studia przyznaje, iż straciło sporo ludzi, ale były to jednostki nastawione na zyski, pieniądze, pozostali Ci, którzy chcą jeszcze wspólnie coś zrobić.

“Jesteśmy tutaj, aby na dłuższą metę utrzymać Modern Warfare jako żyjącą markę, ale ten artykuł wyraźnie pokazuje, iż niektórzy ludzie są nadal wkurzeni, jeśli chodzi o ten temat. Mieliśmy dyskusję w naszym poniedziałkowym mitingu. Mamy jeszcze talent, który zabierze nas tam, gdzie chcemy iść, a teraz jest nasz czas, aby znaleźć nowych liderów.”

Autor: Rafał Pieczka
Materiał opublikowany pierwotnie na: tawernagier.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.