Facebook Google+ Twitter

Informacja rządu na temat raportu MAK w środę

19 stycznia rząd na posiedzeniu Sejmu przedstawi swoją odpowiedź na raport MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej. Informację tę przekazał dziś marszałek Grzegorz Schetyna.

Marszałek Sejmu zapowiedział, że dopiero po zakończeniu debaty, w której uczestniczyć będą
premier i szef MSWiA, podjęte zostaną decyzje co do dalszych działań strony polskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Katastrofa samolotu i śmierć ŚP Lecha Kaczyńskiego pozwoliła na przejecie władzy Komorowskiemu którego Tusk wytypował na bycie prezydentem. Komorowski człowiek nijaki bez wyrazu i własnego zdania wykona każde polecenie Tuska.

Zachowanie Tuska i jego reakcja na raport MAK świadczy że ten człowiek nie potrafi logicznie interpretować rożnego rodzaju zdarzeń .Już wcześniej było wiadomo że Rosjanie wykorzystają słabość Tuska który dla miski od pana pułkownika Putina gotowy jest wyrzec się prawdy o katastrofie.

Teraz z jego ust słyszymy że chce odwołać się do instytucji międzynarodowych a należy przypomnieć że PIS z takim wnioskiem występował zaraz po katastrofie świadczy to o tym że Tusk i jego poplecznicy są daleko w tyle w ocenie rzeczywistości.

Ja osobiście nie dziwie się takim ludziom jak Tusk i środowiskom które wspierają jego otóż ci ludzie myślą innymi kategoriami gdzie własny interes dominuje w bieżącej polityce i w podejmowanych decyzjach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.