Facebook Google+ Twitter

Informatyka dla przedsiębiorstw - konferencja w Krakowie

21 czerwca 2007 roku w auli Collegium Maximum UJ w Krakowie odbędzie się konferencja "Informatyka dla przedsiębiorstw - Nowoczesne metody zarządzania biznesem". Organizatorami spotkania są: Inicjatywa IT w Krakowie oraz firma VSoft S.A.

Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z najnowszymi systemami informatycznymi, które ułatwiają zarządzanie firmą oraz prowadzą do optymalizacji działań i wzrostu jej zysków. Założeniem konferencji jest przekazanie profesjonalnego podejścia do metodologii zarządzania oraz zaprezentowanie wspierających technologii informatycznych, stosowanych obecnie w przemyśle i biznesie. Na spotkanie organizatorzy zapraszają kadrę zarządzającą oraz kierowniczą małych i średnich przedsiębiorstw z województwa małopolskiego.

Spotkanie odbędzie się w auli Collegium Maximum UJ, w Krakowie przy ul. Krupniczej 35. Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.it.wkrakowie.org/konferencja.php . Udział w konferencji jest bezpłatny.

O Inicjatywie IT w KrakowieInicjatywa IT w Krakowie powstała w 2005 roku z pomysłu nieformalnej i niezależnej grupy osób. Jej celem jest integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej Krakowa. Pod koniec ubiegłego roku Inicjatywa IT w Krakowie przerodziła się w Fundację IT w Krakowie. Fundacja skupia ekipę aktywnych wolontariuszy i użytkowników, którzy chcą postrzegać Kraków jako rzeczywiste centrum myśli informatycznej, gdzie powstają nowe pomysły, nowe technologie, odważne eksperymenty, a także mieszkają i pracują ludzie z szerokimi horyzontami. Więcej na stronie www.it.wkrakowie.org


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.