Facebook Google+ Twitter

Inga Rosińska odchodzi z TVN24 dla Buzka

Jak podaje serwis tvnfakty.pl, Inga Rosińska, brukselska korespondentka TVN24, złożyła wczoraj wypowiedzenie i przestaje pracować dla tejże stacji.

Inga Rosińska / Fot. PAPZ dziennikarskiego rzemiosła rezygnuje na rzecz stanowiska rzecznika prasowego Jerzego Buzka - nowego przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Na oficjalną decyzję o mianowaniu Ingi Rosińskiej musimy poczekać do przyszłego tygodnia.

Inga Rosińska nie tylko od wielu lat relacjonuje to, co się dzieje w Brukseli. W 1993 roku napisała książkę "Kim pan jest, panie Wachowski". W 2005 roku jej relacje zostały nagrodzone przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Oceniono je jako "interesujące, ale jednocześnie pozbawione sensacyjności". O Indze Rosińskiej zrobiło się też głośno, kiedy w 2006 roku, na jednej z konferencji prasowych, prezydent Lech Kaczyński nazwał ją "małpą w czerwonym", myśląc, że mikrofony tej wypowiedzi nie zarejestrują.

Na stanowisku brukselskiego korespondenta tymczasowe zastępstwo pełnić będzie Leszek Jarosz z TVN24.

Źródło: tvnfakty.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Pierwszo słyszę o niej...:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ona;D Masz rację;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajna babka. To chyba ona (choć nie jestem pewien) ostatnio łapała tak Saryusza-Wolskiego za rękę, że ona musi zrobić z nim krótki wywiad bo ją w stacji zabiją :) No i Saryusz dał się ubłagać. Pokazali to w Szkle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I to sie nazywa awans;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.