Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13541 miejsce

Ingenico Group zadba o obsługę techniczną terminali płatniczych

Ingenico Group zadba o kompleksową obsługę techniczną terminali płatniczych eService w Europie Środkowej.

 / Fot. Ingenico
Ingenico Group (Euronext: FR0000125346-ING), światowy lider w bezproblemowych płatnościach ogłasza, że spółka Ingenico Polska została wybrana przez eService, wiodącego Polskiego procesora płatności, do zapewnienia klientom firmy kompleksowego, całodobowego wsparcia technicznego w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

Usługi Ingenico Group dla klientów eService obejmują pełny cykl wsparcia, począwszy od diagnostyki i analizy problemu, po ekspresową naprawę. Dzięki temu, czas wyłączenia urządzeń z użytku redukowany jest do absolutnego minimum. Poprzez połączenie całodobowego helpdesku eService z kompleksowym wsparciem technicznym Ingenico, akceptanci korzystający z usług polskiego procesora płatności otrzymują obsługę na najwyższym poziomie.

W eService dbamy o to, by wygoda, szybkość i bezpieczeństwo transakcji były zawsze na najwyższym poziomie i stale podnosimy jakość naszych usług. Jestem przekonana, że współpraca z Ingenico pozwoli zapewnić naszym Klientom w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech najlepszą jakość obsługi – powiedziała Marta Maliszewska, Dyrektor Departamentu Operacji, eService.

Niezmiernie cieszy nas zaufanie firmy eService. Dzięki podpisanemu niedawno kontraktowi, nasza kompleksowa całodobowa obsługa techniczna będzie dostępna dla jeszcze większej liczby Klientów w Europie Środkowej. Jesteśmy dumni, że możemy towarzyszyć firmie eService w jej międzynarodowym rozwoju. Ta współpraca potwierdza pozycję Ingenico Group jako lidera w dziedzinie technologii płatniczych – powiedział Piotr Waś, Country Manager na Polskę i kraje bałtyckie, Ingenico Group.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.